פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
דווקא יש היום פרעה
גלעד היפתחי (יום רביעי, 23/12/2009 שעה 8:20) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

טוב.... אולי לא פרעה,אבל הרבה פרעונים קטנים.... אינפלציה של אנטישמיות.... ישנה נטיה בלתי מדידה להאשים את היהודי של העולם - ישראל - בכל דבר רע. התנועות הקונספירטיביות מייחסות ליהודי ולישראל כוח מאגי, שהלוואי ואכן היה להם.
האינטרנט מאפשר היום לכל אותם הפרעונים, האנטישמים מבית ומחוץ, לפרסם דברים חסרי טעם, תוכן, בסיס אבל עם הרבה ריח ומגמה ..... דברים שלפני 30 ו-‏20 שנה כמעט ולא שמענו עליהם (אבל מי שעסק במאטרייה ידע עליהם) פורצים היום החוצה בעוצמה בידי כל זב-זיעה ומסריח-דם שיכול בהקלדה מהירה להכפיש, לשקר, לדַמְגֵג (לספר דמגוגיה) ולקַנְסְפֵּר (משם העצם: קונספירציה = ללקק סיפורים) ולהשאר באפלילויותו בלי להגן ולהוכיח את דבריו. והרבה אזובי-הקיר קוראים את הדברים ושרביטם מזדקר בשנאה.
ומבין היהודים הולכים ויוצאים יותר ויותר מומרים מרצון שנהנים לזרוק שיטנה, שקר, רוע וזפת על היהודים כדי להצדיק את רישעות וטימטום עצמם בעבור זנד-עדשים.
רוצה לומר, שזו לא הפעם הראשונה שעם ישראל נתקל במכפישנים כה נמוכים וזולים. זה היה עוד בתקופת יציאת מצרים אבל אז כל קורח ועדתו נבלעו ע''י המציאות שדחתה את עברונם וזיקפתם. היום המאבק קשה יותר בשל החשיפה הרחבה והשכל הקלוש שרבים בעולם הרע הזה נהנים ממנו, הרבה מאוד בגלל המצאות היהודים. אבל לא לעולם חוסן לכל אותם תגרני-מצולות ומשליכי-כוזבה שכמנהגם עומדים בשער כרוכלים לדבר עבירה, כי את האמת אי אפשר להסתיר ואור השמש ממיסה את מגיניהם.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי