פורום ארץ הצבי


http://www.faz.co.il/thread?rep=144158
דווקא יש היום פרעה
גלעד היפתחי (יום רביעי, 23/12/2009 שעה 8:20)

טוב.... אולי לא פרעה,אבל הרבה פרעונים קטנים.... אינפלציה של אנטישמיות.... ישנה נטיה בלתי מדידה להאשים את היהודי של העולם - ישראל - בכל דבר רע. התנועות הקונספירטיביות מייחסות ליהודי ולישראל כוח מאגי, שהלוואי ואכן היה להם.
האינטרנט מאפשר היום לכל אותם הפרעונים, האנטישמים מבית ומחוץ, לפרסם דברים חסרי טעם, תוכן, בסיס אבל עם הרבה ריח ומגמה ..... דברים שלפני 30 ו-‏20 שנה כמעט ולא שמענו עליהם (אבל מי שעסק במאטרייה ידע עליהם) פורצים היום החוצה בעוצמה בידי כל זב-זיעה ומסריח-דם שיכול בהקלדה מהירה להכפיש, לשקר, לדַמְגֵג (לספר דמגוגיה) ולקַנְסְפֵּר (משם העצם: קונספירציה = ללקק סיפורים) ולהשאר באפלילויותו בלי להגן ולהוכיח את דבריו. והרבה אזובי-הקיר קוראים את הדברים ושרביטם מזדקר בשנאה.
ומבין היהודים הולכים ויוצאים יותר ויותר מומרים מרצון שנהנים לזרוק שיטנה, שקר, רוע וזפת על היהודים כדי להצדיק את רישעות וטימטום עצמם בעבור זנד-עדשים.
רוצה לומר, שזו לא הפעם הראשונה שעם ישראל נתקל במכפישנים כה נמוכים וזולים. זה היה עוד בתקופת יציאת מצרים אבל אז כל קורח ועדתו נבלעו ע''י המציאות שדחתה את עברונם וזיקפתם. היום המאבק קשה יותר בשל החשיפה הרחבה והשכל הקלוש שרבים בעולם הרע הזה נהנים ממנו, הרבה מאוד בגלל המצאות היהודים. אבל לא לעולם חוסן לכל אותם תגרני-מצולות ומשליכי-כוזבה שכמנהגם עומדים בשער כרוכלים לדבר עבירה, כי את האמת אי אפשר להסתיר ואור השמש ממיסה את מגיניהם.

מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.