פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
(נכתב בתשובה למהנדס אזרחי, 17/01/07 6:40)
מה שלא נאמר במאמר
משיח משוח (יום רביעי, 17/01/2007 שעה 10:37)
בתשובה למהנדס אזרחי
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

נכון הוא כי לבנק הפועלים הוגש בנק יהב על מגש , מתי הוגש בנק יהב לבנק הפועלים ללא מכרז ? מי יכול לתארך במדיוק את הסיטואציה וכל מרכיביה ומי היו הבעלים של הבנק אז ומי היו האנשים שהחליטו אז ושנתנו לבנק הפועלים כזה מכרה זהב ללא מכרז?

היסטוריה אמנם ולא אקטואליה אבל היסטוריה מלאה בשחיתות האם אפשר לצפות פעם מדויד סיון שיהיה מסוגל לכתוב אמת כפי שהיא ולא להסתיר דברים מאד חשובים.
_new_ הוספת תגובהמה שלא נאמר במאמר
משיח משוח (יום רביעי, 17/01/2007 שעה 11:04)
בתשובה למשיח משוח
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אם אני מסתמך על מה שכתב דויד סיון ובהסתייגות שיכול להיות שדויד סיון טועה , הרי שאם לפני חמישים שנה ניתן לבנק יהב המכרה הזה הצבוע בשחיתות אזי נדמה לי שאז הבעלים היו הקיבוצים וההסתדרות , או במילים אחרות מפא''י ההיסטורית .

ואכן זה שדויד סיון לא כתב דברים אלה בפרוש זה לא מקרה כי אני מנחש ניחוש מופקר שדויד סיון יודע בדיוק מי היו הבעלים של בנק יהב אז- או נכון יותר בנק הפועלים .

ומה הסיבות שדווקא לבנק או למפלגה המושחתת הזו הוענקו כספי עובדי המדינה.

אחד הדברים שגלויים בכל כתיבה של מפאיניק שהוא משתדל להסתיר עובדות חיים חלק מאד קריטיים והוא מאד תרבותי בנסיון למנוע אינפורמציה כל כך קריטית, חלק מהעובדות הללו נראות ''תמימות'' והן כלל לא תמימות , נראה אפילו ברטרוספקט כי כל מה שעשו אז במפא''י אפילו מרכז הליכוד המושחת לא זכה ''אפילו לא זכה'' זה ביטוי לא מדוייק, המושחתים הכי גדולים לא מתחילים לגעת בשיפולי השחיתות מבית הגידול של מפא''י , הרבה הרבה דגי רקק יש בליכוד ,גנבים של גרושים , אבל לא שחיתות שמנה ודשנה וכל כך יסודית ועמוקה כמו שידעו המפאיניקים לעשות, שנות דור הבכי והנהי של מפאיניק מצוי על חילוף השלטון בשנת 77 , בא לא בגלל הסיבות הנאמרות בגלוי(בגין הפאשיסט וכל הקשקוש הזה) , פשוט לקחו להם את מקורות ה''עושר'' את היכולת לגנוב ולשעבד עם שלם למען מפלגה אחת , על זה הרי אמר המפאיניק של רבין , שבס- שהלכה לו המדינה , לא בגלל הרצח , בגלל שהוא לא יכול להמשיך לגנוב ולהיות קרוב לצלחת.

זו ההיסטוריה האמתית של הציונות , המפלגה המתועבת הזו וכמעט בכל היבט , החל מביצוע פשעים נגד האנושות בזמן מלחמה , שחיתות , גנבה מסוגים שונים ומשונים , העדפת ציבורים מסויימים על פני קבוצות אוכלוסיה אחרות , בולשביזם מתועב מהסוג הנקלה ביותר.

ויש מסך של השתקה של מה שהיה אז ועדיין רב הנסתר על הגלוי ויש מי שמנסים למנוע בכל מעודם מעוד אינפורמציה לדלוף , יומני נחמני נחשפו ועוד לא נחשף כלום .

אז זה פלא שמפאיניקים לא סובלים את זליכה ?

ועוד מינוי של ביבי רחמנא ליצלן.
_new_ הוספת תגובהמה שלא נאמר במאמר
יובב (יום רביעי, 17/01/2007 שעה 11:34)
בתשובה למשיח משוח
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

קשקשן.
מי שמנסה להנציח את השחיתות זה יו''ר ההסתדרות הלאומית לשעבר.
_new_ הוספת תגובהמה שלא נאמר במאמר
משיח משוח (יום רביעי, 17/01/2007 שעה 11:49)
בתשובה ליובב
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

תגיד יובב יש סיכוי שאתה בא מבית של מפאיניקים?

לא היה לכם די?

ואתה באמת חושב שאיכפת לי מי אתה..?

אין ספק שיש היום הרבה גורמים מקדימה מכל מיני מקומות שמנסים למנוע מזליכה לעשות את מלאכתו זה לא רק מפאיניקים דור שלישי , העניין הוא שדווקא בעניין בנק יהב , מסתבר שיש פה אנקדוטה היסטורית שמחברת אותנו הישר לשחיתות של מפא''י ההיסטורית.

אני אישית מסוגל לזהות מפאיניק לפי הכתיבה שלו , אתה קורא ומרגיש הרגשה לא נעימה , כאילו של אי-תאימות מוזרה וסוריאליסטית , משהו לא יושב טוב- כך נדמה לך , לכאורה הנה דוקטור הגון כותב בשפה ישרה , נעימה ,פשוטה וקולחת וכאילו מדוייקת , אבל הוא תמיד מסתיר משהו שבאמת יכול לתת הסבר אמיתי ועמוק לתופעה שעליה הוא כותב , ויש כמובן כל מיני סגנונות של ריקוד עם של מפאיניק מצוי , הריקודים שונים בהתאם לטמפרמנט של הרקדן , יש הבדלים פה ושם של ידע והשכלה אבל המשותף לכולם זו היכולת לחוש שהם הם נזר הבריאה וחוסר מוחלט של יכולת לראות את הפכים או הדפקטים המובנים באישיותם , אנשים שעבדו חינוך נוקשה , חינוך מתועב מפאיניקי שלא רואה ממטר מי ששונה מהם מריחים את עצמם ומתמוגגים , גזענות כזו תרבותית ונעימת סבר פולנית כזו, חלאתיות מהסוג הכי הכי נקלה.

אני נהנה..הנה אני מודה בזה , לקרוא את ההתפתלות , את הרצון לנסות לרמות, את הכשל המתמשך , הציפיה שיבוא מנהיג חדש וישובו ימי בן גוריון הדגול , אולי התותח הקדוש ירה פתאום מחדש , אולי ...
_new_ הוספת תגובהמה שלא נאמר במאמר
יובב (יום רביעי, 17/01/2007 שעה 13:54)
בתשובה למשיח משוח
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

במפאי היו מושחתים. נכון.
אבל שחיתות עומדת כאבן היסוד של מפלגות הימין כמו הליכוד וקדימה. מלמטה, מרכז המפלגה שמונע רק ע''י הרצון לקבל ג'ובים ושהוא ומשפחתו וחבריו יחיו על חשבון משלם המיסים בלי לעשות כלום, עד למעלה - שם ראשי המפלגות עסוקים בשימון עצמם ומיטיביהם.
_new_ הוספת תגובהמה שלא נאמר במאמר
משיח משוח (יום רביעי, 17/01/2007 שעה 14:36)
בתשובה ליובב
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אכן הליכוד והעבודה וקדימה מפלגות מושחתות ויש עוד מפלגות מושחתות בישראל , זה לא חדש , והמובן מאליו כל ילד יודע וכאלה ..ומפא''י זה סיפור בכל זאת בפני עצמו .
_new_ הוספת תגובהזה לא עניין של ''מפאי''. זה עניין של נוכלות הטבועה ביהודים רבים
האח עמנואל (יום רביעי, 17/01/2007 שעה 20:52)
בתשובה למשיח משוח
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

עקב דחייתם את עקרונות המוסר של ישוע ותורתו. העם שצלב את האור, אותו עם בדיוק, מייצג עקרונות סאוב עתיקים, שכבר נביאי ישראל הגדולים יצאו נגדם. היהודים גם נוטים לריב נוכלים ביניהם, זה אומר מפא''י גנבים, וזה אומר, הליכוד גנבים, וכמובן, שניהם צודקים. במערב יש בקרות שאף היהודים עצמם אימצו, כנגד השחיתות הזאת. שהרי האדם במערב מזה שנים רבות אומר כלפי היהודי ''חשדהו'' ובוחן אותו, ולכן היהודי משתדל להזים זאת, ולגלות מצויינות. בישראל אין בקרות כאלה, שהרי זו מדינת היהודים, ולכן הנוכלות בישראל היא דרך חיים. צריך להבין גם שיהודים הירגישו מעין חידלון או אפסות קיומית, ולכן ניסו להקיף עצמם בכל מחיר בנכסים, ''להראות'' לאחרים שיש להם כוח ולא אפסות. זהו פשר חמדנותה של מפא''י ואנשיה להשתלט על נכסים.

הפתרון הוא בסיסי הבטחה והשקט שבקיום מופנם ובוטח יותר פנימית, המעוגן בישוע. העקרונות העתיקים והנחשלים שעליהם מושתתת היהדות יוצרים תחושת אי הלימה עם המציאות סביבך, יוצרים תחושת אפסות קיומית, ולנגוד זאת, הדרך היא להשכיח את הליכתך כנגד המציאות על ידי התגודדות בחבורות כוחניות למטרות צבירת עוצמה. קליקות אלה, שאינן מתחשבות באיכות הסגולית של הפרט וברוחניות כלשהי, קיימות בכל תחומי החיים בישראל, ומפא''י לא היתה אלא קליקה כזאת.
_new_ הוספת תגובהזה לא עניין של ''מפאי''. זה עניין של נוכלות הטבועה ביהודים רבים
מיכלוש 69 (יום רביעי, 17/01/2007 שעה 21:37)
בתשובה להאח עמנואל
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

ישו מזכיר לי גבר שעוגב על גלידה ובסוף אוכל עגבניה .

ואת טיטוס גם , אחרי אשמדאי אחות קטנה אחת נולדה ואז כבר הכל הסתבך.

ישו היה כל כך חסר ערך ובא הקץ עליו ואז מוחמד הגיע אבל הכי מעניין זה בודהא .

וישו היה מלח,

כשהלך על פני המים

וממגדל העץ הביט זמן רב,

וכשידע שרק הטובעים רואים אותו לבטח,

אמר : ''מלחים יהיו כל האנשים, אם כך,

עד שהים ישחררם.''

אך הוא עצמו היה שבור,

זמן רב לפני שהשמיים נפתחו.

אנושי-כמעט, עזוב,

בעומק שכלך, הוא שקע כסלע.

ותרצה להפליג עמו,

כעיוור להפליג,

ותחשוב שאולי תבטח בו,

כי בגופך השלם נגע, במחשבתו.'' (ל. כהן מתוך ''סוזאן'', תרגם א' לוי-זלוסצר
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי