פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
(נכתב בתשובה לדוד סיון, 08/06/05 13:44)
מילת קסם : סגנון ''ירוד''.
ans (יום רביעי, 08/06/2005 שעה 15:27)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

גישה ''פסולה''. דבר ''מקובל''. אלו חלק ממילים (שבגרשיים) שחוזרות על עצמן שהן מילות קסם. אתה מייעץ לכולם, נותן ציונים לכולם אז הנה דעתי עליך : כל דבר חייב לעבור תחת הסינון שלך ולמרבה הצער אתה סובל מבעיות לוגיות קשות מה שמדרדר את רמת הדיון פה. הסגנון שלך מתבטא לעיתים במספור של מספר טענות שבלי כל קושי אפשר לראות שהן מחביאות פחות טענות ממה שזה נראה שזה ליקוי לוגי. יש לך בעייה לוגית בהבנת מה שאחרים כותבים ולכן יש לך כשלים חוגיים בתגובות והרבה פעמים ככל הנראה כתוצאה מכשלים אלו אתה תוקף בחמת זעם באופן אישי, ככל הנראה סף הגירוי שלך נמוך. אתה לא מזהה שאתה בעצם עושה את אותם הדברים בדיוק כשאחרים עושים שזה גם כשל לוגי. אתה אוטם עצמך בפני ביקורת. אתה אוהב להתנצח בעיקר במישור האישי ומטיף הלוך ושוב לאחרים רק חבל שאתה לא עומד בתנאים שאתה מציב. אתה מתנשא.
_new_ הוספת תגובהאתה צודק, ביזבזתי זמן
דוד סיון (יום חמישי, 09/06/2005 שעה 20:26)
בתשובה לans
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

שאלת והסברתי כמיטב יכולתי את מהות הביקורת שלי על דברים שאתה כותב. אני מבקר את הגישה שלך לא אותך או אישיותך. אם לא הבנת את זה אז כנראה שפיספסתי וביזבזתי זמן.

בכל מקרה עד לרגע זה לא הצגת שום דוגמה, או עובדה שתוכל לתמוך במה שכתבת כאן:
1. לא הראית שאני ''סובל מבעיות לוגיות''.
2. לא הראית שאני ''מדרדר את רמת הדיון''.
3. לא הראית ''הסגנון שלך מתבטא לעיתים במספור של מספר טענות שבלי כל קושי אפשר לראות שהן מחביאות פחות טענות ממה שזה נראה שזה ליקוי לוגי''.
4. לא הראית שאני ''אוטם עצמך בפני ביקורת''.

בדרך הזאת אתה ''אוטם את עצמך בפני הביקורת''.

שתהיה בריא.
_new_ הוספת תגובההראתי את רובם ככולם של הדברים
ans (יום חמישי, 09/06/2005 שעה 20:58)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

למעט סעיף 3 שלא הראתי למרות שכל אחד חכול לראות לבד, וסעיף 4 שאפשר להוכיחו ע''פ סעיף 3 שניתן במסגרת ההערכה שלי לסגנונך בדומה למה שאתה עושה כל הזמן, והנה עכשיו במקום לקבל את הביקורת אתה אוטם את עצמך אז 4 מוכח ואני משוכנע שאחרים מספיק חכמים בשביל לקרוא את הדברים בלי שנצטרך להסביר מעבר לזה. כל אחד יכול להביע דעות וברגע שאין לך משהו ממשי חוץ מאשר לקונן על הסגנון של איך שכתבו שזה בעצם מוגבלות שלך לא להבין סגנון של אחרים, בזה חטאת לדיון. אתה צריך למצוא שגיאות לוגיות או לתת דוגמאות סותרות או להביע דעתך כמו שהביעו לפניך כשאתה מגיב. לא יותר ולא פחות. סמוך על האנטיליגנציה של האחרים שהם מסוגלים להחליט בשביל עצמם מה טוב ומה לא, הם לא צריכים הרצאה שלך וניתוח שלך לגבי כל תגובה ותגובה שנשלחת.

שתהיה בריא גם אתה עד מאה ועשרים
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי