פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
quid pro quo
אלכסנדר מאן (שבת, 15/06/2002 שעה 1:26) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

לא ברור מדוע הסקנדינבים ומדינות בנלוקס כה עסוקים בהוקעת מדינת ישראל, על כל מוסרה המשולש של זו האחרונה. הרי הבעיות הקיימות בתחומי שנאת הזרים במדינות סקנדינביה ובבלגיה, מאפילות עשרות מונים על תופעות דומות בגרמניה, צרפת או אנגליה, בהן קיימות אוכלוסיות מהגרים וזרים המונות מליונים על גבי מליונים.

מדינות סקנדיביה, אשר מנהלות את הקו האנטי ישראלי הבולט ביותר באירופה, חייבות להבין שיש מחיר מסויים לדעתן הפוליטית על ישראל בשורה של נושאים שונים, ולכן לא נותר לי אלא להמליץ למקבלי ההחלטות בישראל לשקול הורדת רמת הנציגות הפוליטית במדינות אלו.

ישראל יכולה לנמק זאת, בין היתר, בעלייה מדאיגה במספר הקבוצות והחברים בארגונים ניאו נאציים, אשר הינם חוקיים לחלוטין בארצות דמוקרטיות אלו.
ישראל אף יכולה לנסות ולשלוח סיוע הומניטרי ומשלחות מעקב ובדיקה להפרת זכויותיהם של זרים בארצות סקנדינביה, ובכלל - להעביר חוק בכנסת המאפשר לדרוש הסגרה של כל חבר קבינט בממשלה זרה אשר אינו פועל להסרת האיום הניאו נאצי בארצו, ואשר בכך נותן ידו לרדיפתם ולהשפלתם של מהגרים חוקיים וזרים אחרים.

ואולי זהו המקום והזמן ליזום פרוייקטים היסטוריים חדשים, אשר משום מה לא יצאו עד היום אל הפועל באופן מלא, לבדוק ולחקור את שיתוף הפעולה וההזדהות המוחלטת של רוב אזרחי מדינות סקנדינביה עם השלטון והשיטה הנאצית.
_new_ הוספת תגובהאני מצדיע לאלכסנדר מאן
אריה פרלמן (שבת, 15/06/2002 שעה 12:59)
בתשובה לאלכסנדר מאן
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

יפה עשית, אלכסנדר, שהצעת לשקול את הורדת דרג הנציגות הישראלית במדינות סקנדינביה - ובכך עקפת אותי מימין...

יפה עוד יותר עשית - בכך שהצעת לחוקק חוקי הסגרה מנופחים ושחצניים (התארים הנלווים הם שלי) כתגובה ליוהרה השבדית-בלגית לשפוט את כל מי שדרך על זנבו של כלב בכל נקודה על-פני כדור הארץ.

אך היפה מכל - וגם המעשי ביותר - היא הצעתך לשלוח משלחות חוקרי זכויות-זרים שיחטטו בנשמה השבדית הטהורה.

האם ניסית להתקבל לשירות החוץ...?
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי