פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
בצלאל פאר (שבת, 15/02/2020 שעה 18:23) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אין ספק שהשופטים יעשו את עבודתם בהתאם למצופה מהם. הרי שניים מהם עברו הכשרה אידיאולוגית מתאימה בפרקליטות. ברור שההגנה הכי טובה שלהם [ובעצם של אלה שמצפים מהם להרשיע את נתניהו בכל מחיר] היא התקפה על מבקריהם. אולי בגלל זה אנשי השמאל חוזרים ותוקפים את נתניהו, כי הם יודעים שאין ממש באישומים נגדו?

הדבר החשוב כעת הוא שהם ישמרו על כבוד ויוקרת האליטה שהם מייצגים ולא יתנו לשום דובר לחשוף את השחיתות בפרקליטות, והקשרים הקלוקלים בין פרקליטים לשופטים, מחיקת אישומים ל''אנשינו'' ויצירת תיקים ליריבים שמסכנים את האוטוקרטיה האבסולוטית של הפרקליטות. עולם המשפט שם יהבו על שלושת השופטים שישמרו על הבית, הבית של חבורת ''חבר מביא חבר'' בית שמתנהל בחשיכה, ממנה בשיטות עסקנות מפא''יניקית ישנה, ומנהלת רישום ב''שרביט'' הסודי שלה, בו שופטים רושמים מידע אישי ורגיש על שופטים מכהנים. עד לפני חודשים אחדים, המאגר כלל לא נרשם כחוק אצל רשם מאגרי המידע ועצם קיומו היה סודי!

שמואל א פרק ח
---------------
א וַיְהִי, כַּאֲשֶׁר זָקֵן שְׁמוּאֵל; וַיָּשֶׂם אֶת-בָּנָיו שֹׁפְטִים, לְיִשְׂרָאֵל. ב וַיְהִי שֶׁם-בְּנוֹ הַבְּכוֹר יוֹאֵל, וְשֵׁם מִשְׁנֵהוּ אֲבִיָּה--שֹׁפְטִים, בִּבְאֵר שָׁבַע. ג וְלֹא-הָלְכוּ בָנָיו בִּדְרָכָו, וַיִּטּוּ אַחֲרֵי הַבָּצַע; וַיִּקְחוּ-שֹׁחַד--וַיַּטּוּ, מִשְׁפָּט.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי