פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
(נכתב בתשובה ליוסף אליעז, 04/03/18 1:07)
מאחר שעבר זמן רב מהמאמר הזה
בצלאל פאר (שבת, 10/03/2018 שעה 22:45)
בתשובה ליוסף אליעז
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

סליחה אדוני השופט, אבל ....
ה''אומרטה'' של אמסלם היתה רק הצנונית שבסלט שקיצצת.... הרי המסר שלך היה ברור ואפילו לא מוצנע ש''בנימין נתניהו... הכזיב כה רבים מבוחריו לשעבר [ולא לעתיד כאילו? ב''פ], ספג שורה של מכות קשות בזו אחר זו ... ראש ממשלת הודו....'' . ש''דונלד טְרַאמְפּ, ... הכריז עליו הבית הלבן שהוא שקרן!'', ודקה אחרי שכתבת את דברים אלא טראמפ הכחיש את הדבר. וגם ציינת שביבי הקדים את הבחירות בגלל שהוא ''[נכשל בניסיונו] להטות את הצעת החוק בעניין ''ישראל היום'' (למה נכשל? אולי בכלל לא התכוון, אלא רק רצה למשוך את נוני מוזס, שאיים עליו וגם הפעיל מכבש, למלכודת?). אתה גם ביקרת את ''מיד קמו מגיניו בממשלה, בכנסת ובליכוד ונחלצו להגנתו'', ולא רק את אמסלם.

''מגיני ביבי'' לא מתלוננים כנגד המפכ''ל על ''שהמפכ''ל לא גילה יחס אוהד, או אוהב, לביבי'' ''מגיני ביבי'' ציפו מהמפכ''ל להיות אובייקטיבי ומקצועי ולנהוג לפי החוק והסדר. אבל זה מפכ''ל ששינה את מדיניות המוצהרת להתנתק מהתקשורת ולעסוק רק בחקר האמת בלי משוא פנים והינה חצי שנה לאחר מכן התחיל להכניס את אפו לפוליטיקה, בנה דוברות-על של חברת יחצ''נים של ליאור חורב, איתה חתם על חוזה ללא מכרז [אח''כ נאלץ לפטר את חורב הדברן בלי יכולת מקצועית לשלוט על עצמו, אבל ממשיך לעבוד עם חברתו - לא אוקסימורון?], שידרג את משרת 'דובר המשטרה' ונתנה לדוברת מירב לפידות [שדרך אגב היא היתה חברת ''יש עתיד'' והיתה הדוברת של יאיר לפיד במשרד האוצר].

בסוף מאי 2017 מבקר המפכ''ל אלשיך במערכת 'ידיעות אחרונות' ונפגש עם אחד הנחקרים הראשיים בתיק 2000, מו''ל העיתון נוני מוזס. לאלשייך התלוו דוברת המפכ''ל מירב לפידות, עוזרו ומספר קצינים נוספים. לפידות לא הוציאה הודעה רישמית על הביקור בניגוד למנהג להוציא דיווחים על כל פעילויותיו הציבוריות השוטפות. אם זה היה ''ביקור יחידה'' ב'ידיעות אחרונות', אז למה להסתיר? ואם היה צורך להסתיר, למה בכלל נערך הביקור בזמן שהמבקר חוקר המבוקר? האם מפגש חוקר עם חשוד בחקירה בנסיבות שלא קשורות לכאורה לחקירה ומחוץ לחדר החקירה ובתנאים שאינם חקירתיים, אין בכל אלה כדי לזהם את החקירה?

אבל בחרת והדגשת את ח''כ אמסלם שגם לפי דבריך, ולפי דיברי רבים מתומכי נתניהו, הוא ''הרחיק לכת''. וזאת, למרות שעובדה היא שיאיר לפיד גם הוא היה מקורבו של מילצ'ן [ולא רק של דוברת המשטרה] ולא רק אחד ש''עבד אצלו לפני 22 שנים''. ושיאיר לפיד הסתיר זאת כשהצהיר על מסמך ניגוד עניינים בכניסתו לתפקיד שר האוצר. עובדה היאיר לפיד התייעץ עם מילצ'ן וקיבל את בקשתו להאריך את תוקפו של חוק פטור ממס למשקיעים זרים [שנחקק ע''י ממשלת אולמרט, ציפי, ברק ב-‏2008]. ובכל זה גם ביבי ''אשם''.

אז אתה מתלונן, כבוד השופט, שלא התייחסתי רק לאמסלם?
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי