פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
אחד מהעם (יום רביעי, 12/12/2007 שעה 19:46) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

הפצת שקרים ע''י השמאלנים על המתיישבים מצליחה להם
הבמה התקשורתית והאינטרנטית פתוחה לכל והאינטרס שלהם מדוד וידוע, לכן יהיה זה בלתי אפשרי לעצור את תעמולתם השיקרית. אבל בינתיים לא הצליח אף שמאלן – פוליטיקאי, עיתונאי, מתנדב לקטוף לערבים, מתנדב לשמור לערבים וכו' שום קצה קציה של עדות סבירה וקבילה לכך שדווקא מתיישבים יהודים עשו במלאכה. לכן, ולאחר שקראתי את הלינקים שהביא סיון, אני נוטה לא לפרוץ בצהלה ולהאשים את המתנחלים בדבר הזה.

מי שביקר בחג החנוכה ב- 'ימי נס פח השמן', באתר של מועצת הזית, אולי נתקל שם במצגת שעיבד אחד המומחים בגדולי הזית בארץ, הד''ר פתחי עבד אלהדי, רכז מסלול 'מתמחי שמן הזית' ויו''ר פאנל הטועמים של מועצת הזיתים. המצגת של אלהדי מלמדת כיצד להתמודד עם 'הסירוגיות'. לאדם מן הישוב, המונח המקצועי הזה אינו אומר דבר וחצי דבר, אבל התעמקות קלה בלבד במה שמסתתר מאחוריו, עשויה לשפוך אור חדש, על שורה של אירועים מחוללי תהודה, שבהם הושיבה התקשורת השמאלנית בלבד את ה'מתנחלים', כקולקטיב, על ספסל הנאשמים והרשיעה אותם בהשחתה חוזרת ונשנית של עצי זית השייכים לפלסטינים.

ושמעו מה אומר הד''ר אלהדי: עונת מסיק הזיתים חלה בסתיו, כי בעקרון עצי פרי ירוקי עד גוזמים לאחר הקטיף - בסתיו או החורף. היא נמשכת מספר שבועות. במטעים רבים נחזית תופעת 'הסירוגיות': שנה אחת העץ מניב יבול יפה ועשיר ובשנה שלאחריה הוא דל במיוחד וחוזר חלילה. המצב האידיאלי הוא שבכל שנה תצמח אותה כמות פרי, גם אם מדובר ביבול קטן יותר מזה שגדל בשנים הטובות. 'הסירוגיות', יודע כל חקלאי זיתים מתחיל – מזיקה לעץ. ההתמודדות המקובלת עם 'הסירוגיות' נעשית בדרך של גזום עמוק. יש לזית נטיה לרדת משמעותית בכמות התנובה, והגיזום נועד להתגבר על תופעה זו. את הגזום העמוק – חיתוך הענפים סמוך מאד למקום צמיחתם מהעץ וגדיעתם כמעט לחלוטין, מסביר אלהדי, צריך לבצע לאחר סיום עונת המסיק ועד חדש מרץ, כלומר: ממש בחדשים הללו. גם החקלאי מירו כהן תומך בקביעה זו: http://nfc.co.il/archive/003-D-14554-00.html?tag=23-... .

הטיפול הממוסד של הפלסטינים בחורש הזיתים שלהם מחייב אותם לגזום עצים לפי קבוצות עצים, מצבם ולפי מועדי השתילה. מכאן שרבות מה'פגיעות של המתנחלים' במטעי הזיתים של הפלסטינים, אינן אלא טפול עצמי של פלסטינים בתופעת 'הסירוגיות'.

המתנחלים הציגו את התופעה הזאת אך זכו לתגובה של בטול, הן על ידי השמאל והן על ידי התקשורת (השמאלנית בעיקרה), שפשוט מעלימה את האפשרות הזאת מעיני הקורא התמים. אפילו צלומי הוידאו המטושטשים של פלסטינים הכורתים ענפי עצי זית, במטע לא הרחק מיצהר, לא עשו רושם על התקשורת. הצלומים אמנם הוקרנו אבל שבוע לאחר מכן, שוב הואשמו המתנחלים בהשחתת הזיתים של שכניהם, גם מעצרם של כמה קבוצות פלסטינים, לא עשה רושם על התקשורת ולא הבהיר לעינהם את האמת.

בדיוק לפני שנה, סיירו יערני הקרן הקיימת באזור שער אפרים (מחוז טול כרם) והבחינו במספר פלסטינים שכורתים עשרות עצי זית. היערנים מהרו להזעיק את המשטרה, שהגיעה למקום ועיכבה לחקירה ארבעה מכורתי העצים. הארבעה הועברו לחקירה בתחנת המשטרה בקדומים וספרו שבעל הקרקע ביקש מהם לכרות עצים להסקה. במקרים אחרים נצפו פלסטינים כשהם מממשים את ההמלצה לטפול ב'סירוגיות', באמצעות גזום עמוק של מטעיהם, אבל המציאות הזאת לא בילבלה את העובדות אצל כמה תקשורתנים ותקשורשפנים ואפילו לא נטעה בליבם ספק, שאולי האשמה אוטומטית של המתיישבים היא פשוט בעלילה.

צפריר רונן, ממיסדי 'פורום נהלל', איש עין חרוד לשעבר, המלווה את המתנחלים באזורים החקלאיים מצא מסור, בכליו של יואל מהרשק, מרכז אגף המשימות בתנועה הקבוצית, שהתיצב בעבר לצד הפלסטינים בזירת המאבק של עצי הזית. רונן משוכנע עד היום שמהרשק שותף למזימת ההכפשה של המתנחלים וכי המסור שימש לכריתת עצי זית.
''הם שלחו את המסור ברכב של יואל ביחד עם המצלמות וצוות טלויזיה. השיטה מאד פשוטה. הם התכוונו לנסר עצים ומיד אחר כך מופיעות המצלמות. הבאים בתור הם אפרים סנה ואבו וילן ומיד מעלילים שהמתנחלים הלכו לכרות עצים אצל הפלסטינים ואז מופיע שר הבטחון ומודיע שהוא החליט לעקור את המאחזים הפורעים. ''אני'', אומר רונן, ''הייתי זיתן הרבה שנים בעין חרוד. גוזמים זיתים בנובמבר, אחר המסיק. לא באפריל. בשביל מה צריך מסור באפריל''?

''המתנחלים לא רוצים את הקירבה הזאת לשדות של פלסטינים ולפלסטינים שמעבדים את שדותיהם שם'', אומר אחד מאנשי השמאל שמלוים את הפלסטינים, ''זה המקור לחיכוכים סביב מטעי הזיתים. אנחנו לא באים לשם עם נשק. אנחנו לא חיילים. עצם נוכחותנו שם היא זאת שמרתיעה פגיעות במטעים של הפלסטינים ובפלסטינים. המניע שלנו הומאני ולא פוליטי''.

יואל מרשק ואנשיו מציינים שמרבית הנזקים למטעי הזיתים נעשו בטווח של קילומטר או שנים מהתנחלויות או מאחזים. אז מרשק צודק ולא צודק. הגיזומים נעשים בכל מטעי הזיתים ביו''ש. אבל הרעש התקשורתי של חיילי השמאל בתקשורת מתרחש רק באזורים שבסמוך להתנחלויות. מכיוון שבשטחים הגובלים בהתנחלויות ישנה סבירות שהמתיישבים יתערבו ויסכלו את מאמצי ההתפשטות של הפלסטינים הרי שהם הקרקע לצמיחת התיאוריות הקונספירטיביות כנגדם.

באוקטובר 2002 חדר מחבל לישוב חרמש שבשומרון ורצח את לינוי סרוסי, הדס תורג'מן ואורנה אשל, שלשתן תושבות הישוב. המחבל חדר לחרמש בשעות הלילה דרך פרצה בגדר. את הפרצה הוא איתר בזמן שמסק זיתים ליד הישוב. בעקבות הפגוע בחרמש הודיע צה''ל שיבצע חישוף (הורדת עצים) בסמוך לחרמש ויאסור את המסיק במקומות מסוימים. צה''ל החליט לנקוט בצעד זה בעקבות דרישת המועצה האזורית שומרון והעובדה, שלאחר הרצח בחרמש, ירו קציני הבטחון של הישובים, ירי הרתעתי על מוסקים, שהתקרבו לגדרות הישובים. לפני שנה הוצבו שוטרים פלסטינים במטע זיתים סמוך ליצהר, כדי לאבטח את המוסקים הפלסטינים. אחד השוטרים הפלסטינים, ניצל את ההזדמנות, חדר ליצהר ונכנס לאחד הבתים. רק בדרך מקרה הוא אותר והורחק מן המקום על ידי אנשי הבטחון של יצהר. ישובים רבים ביש''ע סמוכים למטעים של פלסטינים והם אינם מסתירים את חששותיהם. גם הקרבה הזאת משליכה על מהלך האירועים.

מאז החלו הפגיעות במטעי הזיתים, נעצרו על ידי משטרת מחוז ש''י עשרות צעירים יהודים תושבי האזור. כולם נחקרו ושוחררו ונגד איש מהם לא הוגש כתב אישום. אפילו הצעיר, תושב אלון מורה, שתעודת הזהות שלו הובאה על ידי פלסטיני לתחנת משטרה, לאחר שנמצאה לכאורה (על פי טענת הפלסטיני) בשטח מטע זיתים שהושחת, שוחרר ללא שהוגש נגדו כתב אישום. העובדה הזאת מלמדת על אחת מן השלוש: * או שהצעירים היהודיים שפוגעים לכאורה במטעי הזיתים מתוחכמים כל כך, עד שלא ניתן להמציא נגדם ראיות ולהעמידם לדין, * או שמדובר במשטרה גרועה ולא מקצועית באופן מיוחד, * או שפשוט יתכן, שהצעירים היהודים שנעצרו כחשודים בפגיעה במטעי הזיתים, אינם קשורים כלל לפגיעה הזאת. כך או אחרת: עץ הזית הכל כך ארץ ישראלי, שענפיו בפי היונה מסמנים את השלום, הפך בשנים האחרונות לעץ המריבה. העץ חזק, קליט וקל לשתילה. הוא מסמן בעלות על קרקע וערבים ויהודים נוטעים עשרות ומאות דונמים של זית, לאו דווקא למטרה חקלאית, אלא כהפגנת אדנות ובעלות. ועץ השלום הזה מהווה מטרה למלחמה על התודעה.
_new_ הוספת תגובההסיפור הזה (שמערב את מירו כהן) הופרך
דוד סיון (יום רביעי, 12/12/2007 שעה 20:14)
בתשובה לאחד מהעם
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

הסיפור הזה שנכתב כבר לפני יותר משנה מלא חורים. הטענות העיקריות שבו הופרכו. כדאי לך לקרוא את מה שכתבתי על כך ''על שילוד ועל שקרים אחרים'' (דיון 3611).
_new_ הוספת תגובההנה האמת שלי .
אריה עירן (יום רביעי, 12/12/2007 שעה 21:05)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

כריתת עצי הזית לא מפעילה אצלי שום רגש . לא אהדה ולא שינאה . הפלסטינים אויבים שלי . זה אומר כמעט הכל . הם מפריעים לעם שלי להגר לתוך ארץ ישראל . השאר זה פירוטכניקה . אתה דוד סיון עסוק בזה כלכך מקרוב שכל פיצעון נראה לך הר .
עבורי זה פשוט . לכו !
_new_ הוספת תגובהמעניין שההרים שלך כן חשובים
דוד סיון (יום רביעי, 12/12/2007 שעה 21:42)
בתשובה לאריה עירן
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אלו שכורתים ושורפים את עצי הזית, העבריינים, פוגעים בשלום הבית שלי ושל שאר היהודים. זה אומר כמעט הכל.

עבורי זה פשוט: החבלנים כורתי העצים למאסר.
שאר הטענות שלך הן פירוטכניקה.
_new_ הוספת תגובהמעניין שההרים שלך כן חשובים
לוי (יום רביעי, 12/12/2007 שעה 21:55)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אני מסכים איתך .
הכורתים הם שלומעשוניקים וידידיהם הרוצחים הערביים .
_new_ הוספת תגובההצהרות וקישקושים
דוד סיון (יום חמישי, 13/12/2007 שעה 10:38)
בתשובה ללוי
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אתה מפזר האשמות כמו שעושים הידידים שלך
בלי עובדה אחת תומכת.
_new_ הוספת תגובההנה האמת שלי .
יוסלה  (יום שלישי, 01/01/2008 שעה 21:18)
בתשובה לאריה עירן
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

''הפלסטינים אויבים שלי . זה אומר כמעט הכל . הם מפריעים לעם שלי להגר לתוך ארץ ישראל .''

זה כל מה שנותר מהיהדות הרוחנית של אחד-העם
(מה שלא היה 'מציאה' אינטלקטואלית גדולה מלכתחילה).

אריה עירן באמת מאמין שיש תוחלת לענין הגירוש ההמוני.
הוא גם מאמין שהשחתת הגידולים של הפלסטינים בשטחים
תזרז את גירושם.

לכן גם העמדת הפנים של עירן ואחרים, שאין 'הוכחות' לביצוע
מעשי העקירה, היא הצגה בלבד. כל הקישקושים על העמדה לדין,
הגשת כתבי אישום וכו', מן השפה לחוץ.

הנוגעים בדבר, ועירן בתוכם, הם משתפי פעולה עם עבריינים ובריונים.
אין להם עניין אמיתי בחקירה ומשפט צדק. זה הכל לשם ההשתלטות
של יהודים בריונים על אדמות פלסטיניות ביהודה ושומרון. ליסטים
פשוטים. שודדים לאור יום.

השאר זה פירוטכניקה, כמאמרו של עירן.
''כריתת עצי הזית לא מפעילה אצלי שום רגש'' מסביר
לנו ההומניסט בעיני עצמו.
אך מעבר להצהרה הסתמית כביכול של עירן כאן,
הסגנון הווידויי-משהו מצביע שאצל עירן פועל מנגנון הדחקה
רציני, הדחקה שאופיינית למצב הנפשי של עבריינים כרוניים - הצורך
לאפשר איזון נפשי לאחר ביצוע העבירה, באמצעות הדחקת הרגש
הקשור לביצוע העבירה, וכך המנעות מתחושת האשם המתלווה.

כפי שהעוסקים בתחום יודעים, במקרים רבים הסימפטום הזה של ההדחקה
הוא העדות היחידה לקיום ההתלבטות של העבריין, ולעיתים העדות היחידה
לביצוע העבירה עצמה. במקרה של עירן ה'ווידוי' הקטן שלו הוא עדות
לכך שהוא בעצם מאמין שהיו מקרים רבים של עקירת עצי זית של
פלסטינים בשטחים. הדחקת הרגש שלו בעניין היא הוכחה חותכת לכך.

בכך שעירן כותב: ''הנה האמת שלי. כריתת עתי הזית לא מפעילה אצלי
שום רגש,'' עירן בעצם מודה שהוא תופס את עקירת עצי הזית של
פלסטינים כעבירה חמורה, עבירה שחומרתה מצדיקה כתיבתה של תגובה
כה חושפת, תגובה החושפת את האשמה שקיימת במקור אצל עירן בנושא
העקירות וההתלבטות האמיתית שלו בהקשר של השתתפותו במה שנראה
שמאמץ לשקר במצח נחושה בעניין העקירות - הכחשת כל העניין
והנסיון לסווג אותו כ'לא מוכח משפטית'.
_new_ הוספת תגובההנה האמת שלי .
לוי (יום רביעי, 02/01/2008 שעה 19:00)
בתשובה ליוסלה 
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אחד העם הגדול היה סוכן של ויסוצקי בלונדון . המשרד שלו היה פתוח בשבת .
שאלו אותו היתכן שנציג של היהדות יחלל שבת ?
תשובתו היתה זה משום פקוח נפש אם אסגור את המשרד בשבת ויסוצקי יפטר אותי ואז לא יהיה לי מה לאכול ואמות .
כידוע פקוח נפש דוחה שבת........
אולי השלום עכשיוניקים יכולים לאמץ תרוץ זה .
אינם יכולים לעסוק בעבודה ויצירה כי אין להם כישורים על כן הם עוסקים במעשי נבלה .
_new_ הוספת תגובהסיכום מאלף שמצביע על כך שכל סיפורי הגיזום הם עלילת השמאלנים
מתנחל משיינקין (יום רביעי, 12/12/2007 שעה 22:55)
בתשובה לאחד מהעם
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

מעניין שהשמאלנים מרשים לעצמם את מה שהם לכאורה לא מרשים למתנחלים.

להזכירכם שפעילי שמאל, פלסטינים ושמאלנים זרים החברים בארגונים קיקיונים פרו-פלסטינים, פועלים באלימות נגד מתיישבי השטחים. גם פעילותם זו רחוקה מעין התקשורת השמאלנית, וצריך לעבוד קשה כדי למצוא מראי מקום באינטרנט. פעילותם היא רחבת היקף בכל רחבי השטחים המשוחררים http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/926023.html והארץ נגע רק בקצה קציה של התופעה, שסיון משום מה מתקשה לדווח עליה, כי סביר להניח שיש לה הסבר גם בבכיותיו על הזית הערבי. הוא כדרכו יטען שאין לערבב גפנים בזית.

אני זוכר למשל שערבים ופעילי שמאל מחו''ל פגעו בכרם גפנים יהודה באזור דולב שבמערב בנימין ארבע פעמים מסוף אוגוסט עד נובמבר 2007. לפני כחודשיים במקום חובלה מערכת ההשקייה, נעקרו גפנים ונגרם נזק רב לרכוש http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/651/625.html , . התושבים מסרו כי הפעולה בוצעה בחסות מסיק הזיתים של הערבים שהיה בסמוך זהו מקרה שני של פגיעה בכרם זה כאשר חודש לפני כן נעקרו למעלה מחמשת אלפים גפנים ע''י פורעים ערבים ואנשי שמאל. ארבע תיירות מברטניה נעצרו בחשד כי הן מעורבות בחבלה.

''למעלה מ-‏5,000 שתילים של גפני יין קברנה סוביניון נעקרו, מערכות השקיה נשרפו, וברזים נעקרו. הם בזזו והרסו''. כך מתאר ל''אומדיה'' שלומי כהן, תושב דולב, ובעל כרם הנמצאת בין היישוב נחליאל לבין היישוב נריה שבאזור חבל בנימין, את תוצאות המעשים של פעילי שמאל קיצוני ופלסטינים, שקיימו עצרת באזור הכרם. http://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/195275 .
הכרם של כהן נמצאת על שטח חקלאי בן חמישים דונם, המכונה בשם ''נחלי טל''. ''מדובר בכרם הנמצאת על אדמות מדינה, השייכות לחטיבה להתיישבות ציונית של הסוכנות'', אמר כהן. http://www.omedia.co.il/Show_Article.asp?DynamicCont... .
וכדי להשלים את מלאכתם הם גם הציתו בית כנסת http://cars.walla.co.il/?w=/1/1186922 וגלעד במאחז 'יד יאיר' סמוך להתנחלות דולב.

ארגון בצלם, זוכרות, תאעיוש, הקשת המזרחית, גוש שלום, סרוב, הגדה, שוברים שתיקה, בריקדה ושאר קישקושים התגייסו להכפיש את הימין. אני רואה שגם לכאן זולגות להם ההשמצות.
_new_ הוספת תגובהעוד לעניין השקר השמאלני
סתם עוד אחד (שבת, 15/12/2007 שעה 18:43)
בתשובה למתנחל משיינקין
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

דיכטר מודה: אף מתנחל לא הורשע בעקירת זיתים
יום רביעי, יח כסלו תשס''ח 28/11/2007
חבר הכנסת אורי אריאל שאל את השר לביטחון פנים ביום י''ט בחשוון התשס''ח (31 באוקטובר 2007):

פורסם כי מתנחלים מואשמים בעקירת זיתים. אין שום תיעוד של זיתים עקורים ואף אחד לא הואשם בעקירה.

רצוני לשאול:
1. כמה חקירות נפתחו? כמה זיתים עקורים מתועדים? כמה יהודים הואשמו בעקירה?

2. בכמה מקרים נבדק הבסיס להאשמות? באיזה כלים נבדק הדבר?

3. מה נעשה להבטיח שלא יוגשו האשמות חסרות ראייה?

4. מה נעשה בעניין מי שמאשים אחרים ללא ראייה?

השר לביטחון פנים אברהם דיכטר:
אדוני היושב ראש, חברי הכנסת, חבר הכנסת אריאל. במהלך השנים, 2003 עד 2006, נפתחו כ-‏94 תיקים בגין עבירות בעונת מסיק הזיתים. אין לנו את הנתונים של 2007 מאחר וזה לא מכבר רק נפתחה עונת המסיק.
חלוקת התיקים לפי השנים - אם יש עניין, יהיה אפשר לפרט את זה בהמשך. לגבי השנים האחרונות: ב-‏2006 - 19 תיקים בגין פגיעה ב-‏60 עצים, ונחקרו 10 חשודים. שנה לפני כן - 21 תיקים בגין פגיעה ב-‏800 עצים ונחקרו 20 חשודים. ב-‏2004 - נחקרו 69 חשודים בגין 37 תיקים שנפתחו על פגיעה ב-‏140 עצים, ושנה קודם לכן - 17 תיקים על פגיעה ב-‏400 עצים ונחקרו 21 חשודים. סה''כ, ע''פ הרשומות שברשות המשטרה, אנחנו מדברים על כ– 1400 עצים שנפגעו ו- 120 חשודים בגין עבירות במהלך עונת מסיק הזיתים כאמור.

במשטרת ישראל בכלל ובמחוז ש''י בפרט נבדקת כל תלונה שמוגשת לעומקה. במידה ויש ראיות, הן נאספות על-ידי צוותים מיומנים המתמחים בטיפול בעבירות של הפרות סדר ישראלי כנגד פלסטיני או פלסטיני כנגד ישראלי.

בכל התיקים שציינתי, קרי 94 במספר, נבדק הבסיס לחשד, ובמקרים בהם היו ראיות התיק הועבר לטיפול יחידת התביעות שם נבדקו הראיות עפ''י פקודת הראיות וכתב אישום הוגש במקרים בהם נמצאו ראיות מספיקות נגד מבצעי העבירה. בשנת 2006 הוגש כתב אישום אחד. גם ב-‏2007 עד לעת הזו הוגש כתב אישום אחד. ב-‏2005 הוגשו ארבעה כתבי אישום. במקרים בהם לא היו ראיות מספיקות או שלא אותרו החשודים, נגנזו התיקים על-פי הנימוקים הקבועים בחוק.

אחד מתפקידי משטרת ישראל על-פי סעיף 59 לחוק סדר הדין הפלילי הוא לפתוח בחקירה אם נודע לה על דבר עבירה. בסעיף 58 לחוק סדר הדין הפלילי נאמר: ''כל אדם רשאי להגיש תלונה על שבוצעה עבירה'', כך שאין המשטרה יכולה למנוע הגשת תלונה כמובן. כפי שאמרתי, כל תלונה נבדקת ביסודיות, ועל-פי חומר הראיות שנאסף מוחלט על המשך טיפול. במקרים בהם מוגשת תלונה שקרית כאמור, פותחת המשטרה בחקירה נגדית בגין מתן הודעה כוזבת על-פי סעיף 243 לחוק העונשין.

לעניין האירוע בכפר עינבוס, שאליו הפנה חבר הכנסת אריאל בשאילתה: ב-‏07 באוקטובר שנת 2003 הותקפו פלסטינים ואנשי שמאל ונכרתו 400 עצי זית. נפתחו שני תיקים בגין גרימת נזק לעצי זית ותקיפה בנסיבות מחמירות. לאחר חקירה מאומצת שבוצעה על-ידי ימ''ר תשאול ש''י, נעצרו שני חשודים למשך כ– 5 ימים בגין מעורבות באירוע. לאחר שלא נמצאו ראיות הקושרות את החשודים העצורים לעבירה הם שוחררו. החשודים שביצעו את העבירה לא אותרו, והתיק נגנז ביום 12.10.2004 והנימוק היה: עבריין לא נודע. עד כאן.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי