פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
הצעת חוק לפינוי הפלסטינים מחברון
חדשות / המערכת (יום שני, 11/02/2008 שעה 9:00)


הצעת חוק לפינוי הפלסטינם מחברוןחה''כ אריה אלדד מהאיחוד הלאומי בשבוע שעבר הצעת חוק לפינוי הישוב הפלסטיני מחברון. בהצעה כתוב כי מתיישבי חברון הפלסטינים יהיו זכאים לפיצויים ולסיוע בהתיישבות במקום חדש, על פי החלטת הממשלה.

בדברי ההסבר נכתב:
מטרת החוק היא להוביל למציאות ביטחונית, מדינית וכלכלית טובה יותר בישראל ובשטחים הכבושים... מתפקידה של המדינה לספק בטחון לכל אזרחיה, הסכנה החמורה הנשקפת לחייהם של מתנחלי חברון בלב אוכלוסיה פלסטינית, מציבים אתגר קשה עד בלתי אפשרי בפני המדינה בהגנתם, וגם כדי לשמור על ביטחונם נדרש פינויים של הערבים מחברון.חזרה לפורום

הצגת המאמר בלבד
הדפסת המאמר קפל תגובות פרוש תגובות תגובה למאמר
 
 


ליצן לא קטן האלדד הזה.
ע.צופיה (יום שני, 11/02/2008 שעה 15:25) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

לפנות 125000 תושבים למען מאות בודדות,אולי אלף איש.
אין ספק, מקומו בשמורת השטויות של הכנסת מובטחת.
_new_ הוספת תגובהליצן לא קטן האלדד הזה.
אליצור סגל (יום שני, 11/02/2008 שעה 15:30)
בתשובה לע.צופיה
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

לק''י
אין בחברון יותר מארבעים אלף ערבים - וגם זה בהגזמה ניכרת.
אליצור
_new_ הוספת תגובהבהצעת החוק הוא כתב 165,000
דוד סיון (יום שני, 11/02/2008 שעה 15:42)
בתשובה לאליצור סגל
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

_new_ הוספת תגובהבהצעת החוק הוא כתב 165,000
אליצור סגל (יום שני, 11/02/2008 שעה 16:13)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

לק''י
אז הוא מתכוין כנראה לכל המרחב ולא רק לחברון עצמה.
אליצור
_new_ הוספת תגובהבהצעת החוק הוא כתב 165,000
שלולית של חורף (יום שני, 11/02/2008 שעה 21:24)
בתשובה לאליצור סגל
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

לדעתי אלדד מתחיל לנטוע את הרעיון שטרנספר הוא אפשרי וראוי. מתחילים בקטן וגומרים בגדול. מרגילים את הציבור לקלוט שאפשר גם אחרת. אפשר לנות מוסגים ומונחים. צריך להכשיר את הטרנספר. אין דרך אחרת מלבד הטרנסר. טרנספר עולה! הבנ נתרנספרה... בלה בלה בלה וכו' וכדומה ואפילו כיוצא בזה.
_new_ הוספת תגובהליצן לא קטן האלדד הזה.
ע.צופיה (יום שני, 11/02/2008 שעה 16:17)
בתשובה לאליצור סגל
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

נו? וארבעים אלף לעומת אלף זה לא מעוות?
_new_ הוספת תגובהליצן לא קטן האלדד הזה.
אליצור סגל (יום שני, 11/02/2008 שעה 18:56)
בתשובה לע.צופיה
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

לק''י
בטח שלא - מפני שהסיבה לכך שיש רק אלף יהודים היא הפגיעה הגזענית בזכות הקנין של היהודים - ברגע שתופסק הפגיעה בזכות הקנין של היהודים מספר היהודים יעלה פי כמה וכמה על מספר הערבים תוך מספר שבועות לכל היותר.
יש תור של רבבות יהודים הרוצים לגור ברכוש היהודי השדוד בחברון
אליצור
_new_ הוספת תגובההצעת נגד להצעת החוק האנטישמית של שלום עכשיו.
לוי (יום שני, 11/02/2008 שעה 20:04)
בתשובה לאליצור סגל
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

ביום 10 בינואר 2008 איזה גוף אנטישמי
תנועת בית אחד
ליאונרדו דה וינצי 13
תל אביב 61400
טל. 036066212
פקס.03625215
שלחה כ300000 מכתבים ליהודים הגרים בישע ובקשה מהם לפנות לראש הממשלה ולהאיץ בו לקדם את חוק פינוי פיצוי למתישבי ישע היהודים .
משום מה החוק המוצע הוא גזעני. אין הוא מציע את אותה פריוילגיה לערבים .מן הראוי ששלום עכשיו תגיש בגץ על הפלייה זו .
משום מה אי אלו גולשים באתר שלנו סבורים שהזזת ערבים מחברון וסביבתה הוא מעשה הזוי .
החברה משלום עכשיו ,משום מה, אינם סבורים שהזזת מאות אלפי יהודים מישע אינו הזוי .
אגב , אותו מכתב מלווה בערימת טפסים למילוי הכוללים עשרות סעיפים ופרטים כן אישורים , הצהרות וחתימות שונות כמקובל בגופים השילטוניים הישראליים המושחתים .
_new_ הוספת תגובהמה שמותר לנבלים בעיני עצמם ולעצמם
שלולית של חורף (יום שני, 11/02/2008 שעה 21:27)
בתשובה ללוי
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

מותר גם למתנחלים מלח הארץ וגם הסוכר שלה.

נראה מי יצליח, הנבלים בית אחד
או
החלוצים של הר חברון
_new_ הוספת תגובהקצת פרטים על הרכוש היהודי הגזול
אליצור סגל (יום שלישי, 12/02/2008 שעה 20:46)
בתשובה לאליצור סגל
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

לק''י
קצת פרטים על הרכוש היהודי הגזול בחברון -

דוא''ל שקיבלתי

דיון מרתק בועדת העררים הצבאית בנושא הרכוש היהודי השדוד בחברון
היישוב היהודי בחברון
11 בפברואר 2008

דיון מרתק בועדת העררים הצבאית בנושא הרכוש היהודי השדוד בחברון

היום ימשך הדיון, ועו''ד יורם שפטל יחקןר את נציג האפוטרופוס

בועדת העררים הצבאית התקיימו בשבוע שעבר 2 דיונים ארוכים בסוגיית ''בית עזרא'' בחברון. מה שנראה היה בתחילה כנסיון חסר סיכוי של מתיישבי חברון להסביר מדוע ''פלשו שלא כדין'' לתוך ''4 חנויות של סוחרים ערבים'' ב''שוק'' – הפך במהלך דיונים אלה לבמה משפטית בה נחשפים ומתבררים מחדלי הניהול הכושל והעוין של הרכוש היהודי השדוד בחברון ע''י ''האפוטרופוס''.

בקיץ האחרון, במלאת 78 שנים לפרעות תרפ''ט, פרסם הישוב היהודי בחברון דו''ח מקיף תחת הכותרת ''נכסי האויב הציוני – ניהול הרכוש היהודי השדוד בחברון על ידי מדינת ישראל''. הדו''ח מתייחס לרכוש הרב שנאלצו יהודי חברון להשאיר מאחוריהם עם יציאתם הכפויה מהעיר, ונטען בו שמדינת ישראל מועלת באופן שיטתי בתפקידה כאפוטרופסית על נכסים אלה, נוהגת בהם מנהג בעלים תוך התעלמות מרצונם, שאיפותיהם וכאבם של הבעלים, ותוך זלזול בנכסים עצמם, עד כדי התעלמות ממצבם ואף פגיעה מכוונת בנכסים. המדינה מעדיפה – כך נטען בדו''ח – לפעול לקידום זכויותיהם של ערביי חברון בנכסים אלה, למרות שמדובר במקרים רבים בזכויות שיש אפשרות חוקית, משפטית ומעשית להביא לביטולן.

בדיוני ועדת הערר הצבאית בשבוע שעבר אושרו בזו אחר זו את כל הטענות שהובאו בדו''ח. במשך לא פחות מ- 9 שעות נחקר על דוכן העדים נציג האפוטרופוס בחברון, מר משה מאירי, ותוך כדי אין-ספור התפתלויות ותשובות מאולצות – פרש בעל כרחו את תמונת המצב החמורה של מחדלי הניהול של הרכוש היהודי השדוד.

משה מאירי נחקר על התצהיר שהגיש לועדה, ואולם עורך הדין של הישוב היהודי בחברון, דורון ניר צבי, חשף במהלך הדיון מסמך אחר עליו חתום משה מאירי, ואשר ממנו עולים נתונים שונים וחמורים לגבי אותן ''חנויות'' שנבנו על אדמת משפחת עזרא. ההבדל בין 2 המסמכים נעוץ כנראה בכך, שהמסמך שחשף עו''ד ניר-צבי הוא מסמך פנימי. חשיפת המסמך עוררה סערת רוחות ואף התנגדות מצדו של הפרקליט המייצג את האפוטרופוס – סגן סיון ביבר, ואולם השופטים התירו לעו''ד ניר צבי להגיש אותו ולשאול את העד שאלות המתייחסות לכתוב בו.

מהעיון במסמך הפנימי התברר, כי הערבים ששכרו את ה''חנויות'' מהאפוטרופוס עשו בהן שימוש בלתי חוקי, והעבירו את השימוש בחנות מאחד לשני ללא רשות הממונה, צעד המהווה עילה להוצאת צו פינוי נגדם ולביטול חוזה השכירות. האפוטרופוס ידע זאת (ואף כתב זאת במסמך הפנימי), אך בחר להעלים נתונים אלה מבית המשפט. את צו הפינוי הוציא האפוטרופוס לא לערבים אלא דוקא ליהודים, שנכנסו לנכס ברשותו של בעל הבית, מר יוסף עזרא. נציג האפוטרופוס אף הסתבך בשקרים מעל דוכן העדים: כאשר נשאל על כך ע''י בעל הנכס יוסף עזרא – לפני שידע על הימצאותו של המסמך בידי עו''ד ניר צבי, הכחיש את הדברים: ''ש: האם אתה יודע שחנותו של מר קוואסמה נמכרה או נשכרה למשיב 2 או 3? ת: לא יודע''. לאחר שהוצג לו מה שהוא-עצמו כתב במסמך, וכשנשאל ע''י עו''ד ניר צבי: ''מדוע בתשובה לשאלתו של מר עזרא ענית שאתה לא יודע איך הגיעה החנות לידיו של המשיב 2 מקוואסמה?'' ענה: ''לא זכור לי שכך אמרתי....''. עוד התברר, כי החנויות נבנו על אדמת משפחת עזרא בניגוד לחוק (הירדני!) ולמעשה היה על האפוטרופוס להוציא להן צו הריסה ולערבים השוכרים אותן צווי פינוי. כמובן, שהדבר לא נעשה ואפילו לא נשקל.

עו''ד ניר צבי שאל את האפוטרופוס שאלות הנוגעות לניהול כלל הנכסים היהודיים השדודים בחברון, ומהתשובות עלתה תמונה קשה ביותר, לפיה כמחצית מהנכסים הם היום ריקים מאדם, מוזנחים, והערבים שהשתמשו בהם בעבר אינם משלמים דמי שכירות. אנחנו שולחים אתראות – אמר משה מאירי – אך לא אתראות על פינוי אלא רק בדרישה לתשלום. לאחר התפתלויות מרובות הוא נאלץ להודות, שעל פי התכנית הבטחונית הרשמית של צה''ל, אין כל סיכוי ש''חנויות'' יחזרו לפעילות מסחרית בעתיד הנראה לעין, ועל כן נגזר עליהן להשאר נטושות ומוזנחות עוד שנים רבות. עוד נאלץ משה מאירי להודות, כי מצבו של השוק הסיטונאי, שפונה לפני כחצי שנה מיושביו, הוא ''קשה'' וכי ''כשגרו שם התושבים...המצב היה טוב יותר מהנתון של היום''. עו''ד ניר צבי הגיש לועדה תמונות בהן צולמו חיילי צה''ל כשהם הורסים ומרטשים את מבני השוק באמצעות פטישים כבדים, בהוראת ה''אפוטרופוס''. לשאלת הועדה: ''האם מתנהל איזשהו דיון לגבי האפשרות לתת זכות שימוש בחנויות האלה לתושבים שלא נשקפת מהם סכנה בטחונית, או לשוכרים שכן ישלמו שכר דירה?'' השיב מאירי לאחר התפתלויות כי ''אנחנו באיו''ש מנהלים את הנכסים האלה עם מגבלות שהן מפריעות מבחינת הניהול הכלכלי...כל דבר צריך להביא לאישור לגורם המדיני. אי אפשר לנהל נכס בצורה כלכלית מסחרית ללא שיקולים מדיניים...''

במהלך הדיון נחשף מסמך פנימי-רשמי נוסף, בו מובאת חוות דעת והמלצה משפטית של היועץ המשפטי ליהודה ושומרון, אל''מ שרון אפק, ועל פיה ''ככלל, בניהול אדמות יהודים, ראוי שהממונה יתחשב ברצונותיהם של הבעלים המקוריים''. גם מסמך זה חולל סערה מצדו של הפרקליט המייצג את המדינה: ''אני מתנגד! אני לא יודע מהיכן עו''ד ניר צבי קיבל את המכתב....'' הסיבה לסערה היתה, שדקות ספורות לפני כן נשאל נציג האפוטרופוס משה מאירי האם הוא רואה מחובתו כאפוטרופוס להתחשב ברצון הבעלים, והשיב בשלילה: ''ש: תפקיד הממונה הוא שמירת הנכס במצב טוב ככל הניתן, וקיום רצון הבעלים המקורי ככל הניתן. אתה מסכים? ת: הרי שאני מסכים לרישא. לגבי הסיפא, לדעתי, באשר לקיום רצון הבעלים...הנכס הוא רכוש ממשלתי...והקשר עם הבעלים המקוריים בין ערטילאי לא קיים... ש: אתה מסכים אתי, שרצון הבעלים המקורי גם בשוק הסיטונאי וגם במקרה דנן...הוא שהיהודים יחזרו לנכסים? ת: אתה שואל אותי על רצון הבעלים המקוריים, אני אינני יודע מהו. ש: כיצד אתה מסביר את העובדה, שחוץ ממך כולם יודעים מהו רצון הבעלים? טרחת לברר אותו? ת: לא....'' העמדה שמציג היועץ המשפטי ליהודה ושומרון במסמך הפנימי שנחשף, זהה לעמדות דומות המובאות אך ורק במסמכים פנימיים, בעוד שכלפי חוץ ננקטת הגישה שהובאה בפיו של מאירי, ובכל כתבי הטענות של המדינה, כאילו אין לבעלים המקוריים שום זכות בנכס ואין שום צורך לשאול לדעתם ולרצונם ולהתחשב בו.

ואכן, שאלת מעמדו של יוסף עזרא עלתה שוב ושוב במהלך הדיון. הפרקליט המייצג את המדינה, רס''ן סיון ביבר, הודה כי ''אילו היה עומד על הפרק מהלך של החזרת רכוש יהודי לבעליו, הרי בכל הנודע לחלקה המסויימת הזו נשוא הערר, הרי יעקב ונסים עזרא יהיו, קרוב לודאי, המועמדים לקבל רכוש זה'' אך החזרת הרכוש אינה באה בחשבון מבחינת המדינה, ונכסיה של משפחת עזרא עדיין רשומים כ''נכסי אויב''. יוסף עזרא הביא לאולם בית המשפט תעודות על נפילת אחיו שלום עזרא בקרבות גוש עציון, כאשר הוא מוגדר כחלל צה''ל שנפל למען המדינה, ושאל את נציג האפוטרופוס ''האם שלום עזרא ורכושו – בגדר אויב?'' על כך ענה האפוטרופוס: ''איני רואה בו אויב'' אך הוסיף ואמר כי ''...אויב הוא מושג משפטי...''

אורית סטרוק, מנהלת המחלקה המשפטית בישוב היהודי בחברון, אמרה בעדותה בפני הועדה כי ''בכלל לא יעלה על הדעת שאדם כמו יוסף עזרא יענה להגדרה של ''אויב''. אדם שהוא וכל משפחתו שרתו בצה''ל לא יכול להיות ''אויב'' של מדינת ישראל.'' וכי ''הגדרתו בחוק של כל אפוטרופוס היא לפעול לטובת החסוי כפי שאדם סביר היה פועל בנסיבות העניין, והאפוטרופוס הישראלי מזמן מעל בתפקידו. לו היה אפוטרופוס על ילד, היו מעבירים את הנכס מזמן לאפוטרופוס אחר''.

היום בצהרים ימשכו הדיונים בועדת הערר. עדותו של משה מאירי טרם הסתיימה, והוא יחקר ע''י עו''ד יורם שפטל, המייצג את המשפחות המתגוררות בנכס. אחריו יעידו הערבים ששכרו את החנויות בעבר, ואשר כאמור כבר התברר, שעשו בהן שימוש בלתי חוקי.

למנוי לרשימת חברון: hebronews-subscribe@hebron.org.il
להפסיק מנוי לרשימת חברון: hebronews-unsubscribe@hebron.org.il

הישוב היהודי בחברון
ת.ד. 105 חברון 90100
Tel: 02-9965333 Fax: 02-9965304
info@hebron.com

_new_ הוספת תגובהקצת פרטים על הרכוש היהודי הגזול
לוי (יום שלישי, 12/02/2008 שעה 21:12)
בתשובה לאליצור סגל
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אנטישמיות ישראלית במדינת תושביה .
אל מעשה הנבלה הזה יש להוסיף את העובדה ששלום עכשיו לא קיימת מבחינה משפטית . בין מיסדי שלום עכשיו האנטישמי היה פרקליט המדינה אשר ללא ספק ידע שלמותג שלום עכשיו אין מעמד משפטי ולא התיחס לכך בכל המשפטים והעתירות בבגץ האנטישמי .
שקר , כזב , רמיה , רשע ושנאה .
מערכת משפטית מושחתת .
_new_ הוספת תגובהקצת פרטים על הרכוש היהודי הגזול
לוי (יום שישי, 15/02/2008 שעה 15:16)
בתשובה לאליצור סגל
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

בינתיים הגישו תושבי חברון היהודים בגץ נגד המדינה לחשיפת מסמכים המוכיחים הפליה גזענית של יהודים לעומת ערבים . הם הציגו מסמך אחד המוכיח זאת . נציג המדינה המופתע התנגד להצגת המסמך אבל הועדה קיבלה אותו .כי לא היתה לה ברירה. אבל לא הסכימה להצגת מסמכים נוספים .
מתברר שכל ההליך הכאילו משפטי של המדינה הנו כולו שקר , כזב , רמיה , רשע , גזענות ושנאה המרופד בעדויות שקר של יהודונים וערבים .
כל זאת בהנחית הדרג המדיני האנטישמי והדרג המשפטי החוליגני .
_new_ הוספת תגובהלמה לא לחשוף את המסמכים לעיני כל ?
שלולית של חורף (יום ראשון, 17/02/2008 שעה 17:38)
בתשובה ללוי
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

למה בכלל צריך בימ''ש בשביל זה?
מי מפחד מחשיפת המסמכים?
_new_ הוספת תגובהלמה לא לחשוף את המסמכים לעיני כל ?
לוי (יום ראשון, 17/02/2008 שעה 19:13)
בתשובה לשלולית של חורף
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

המערכת המשפטית החוליגנית של מדינת ישראל אינה פועלת לפי חוק אלא מאמצת איזו מטרה פוליטית . מארגנת עדי שקר מזייפת מסמכים ומגישה את המצגת השיקרית והמזויפת לבית המשפט .
נציגי המדינה המושחתים של המדינה המושחתת מתנגדים לכל הליך החושף את הזיופים והשקרים . הבעיה היותר חמורה היא שהשופטים המושחתים מאמצים את המצגת השיקרית המזויפת ופוסקים לפיה .
הדוגמה הבולטת ביותר הם הצילומים והמסמכים בהקשר לרצח רבין . הבגץ הפוליטי האנטישמי פסק שאין לחשוף את המסמכים הרפואיים של יצחק רבין בגלל צנעת הפרט . מענין שאחד המסמכים הקרדינליים , צילום הרנטגן של גופת רבין הוצגה בטלויזיה . צילום זה מראה שרבין נפגע בקליע מלפנים בעמוד השידרה ממצא אשר אינו אפשרי לפי הגירסה הרישמית עליה נשפט יגאל עמיר .
מערכת משפטית חוליגנית ומושחתת .
המתנחלים הנרדפים נאלצים להתמודד עם נבלות סרוחות ברמה כזו .
_new_ הוספת תגובהיובל ברנדשטטר (יום שני, 11/02/2008 שעה 20:36) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

רק שתדעו שחבר הכנסת אלדד לקח את הצעת החוק של ביילין לפינוי-פיצוי יהודי חברון, ופשוט החליף את המילים. בכל מקום שהיה כתוב ערבי או פלשתיני כתב יהודי ולהיפך. כל השאר מילה במילה.
לגבי ליצן. כמה ליצנים הם פרופסורים לכירורגיה פלסטית באוניברסיטה העברית, קציני רפואה ראשי של צה''ל, וראשי השדולה למניעת השחיתות בכנסת? נכוםן שיש לו חוש הומור, אבל הוא לא ליצן. הוא ראוי יותר להנהיג את מדינת ישראל מכל חברי ממשלת המחדל הנוכחית כולל דיכטר.
ולמה דיכטר. כי גם דיכטר עשה תרגיל אלדד ולקח את דוח וינוגראד והחליף את המילה לבנון בעזה.
ומי שדיבר על ארבעים אלף לעומת אלף, שכח את קריית ארבע ושכונת ממרא שיש בהן עוד עשרת אלפים יהודים, ולו לא היתה ממשלת הספר הלבן מונעת זאת היו מגיעים עוד מאה אלף.
_new_ הוספת תגובהמה אתה חושב?
שלולית של חורף (יום שני, 11/02/2008 שעה 21:30)
בתשובה ליובל ברנדשטטר
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

שהשמאלנים אוכלים את הציפורניים?
לא איכפת להם מיהודים ולא מערבים
איכפת להם רק מצפון תל אביב
_new_ הוספת תגובהמעניין מאד: החוק של ביילין מול זה של אלדד
דוד סיון (יום שני, 11/02/2008 שעה 21:34)
בתשובה ליובל ברנדשטטר
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

נשמח מאד אם תראה לנו איך בדיוק הוחלפו המילים (http://www.knesset.gov.il/privatelaw/data/17/2485.rt...)?
_new_ הוספת תגובהזה ללא חוק גירוש עזה אבל ניחא....
שלולית של חורף (יום שני, 11/02/2008 שעה 21:41)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו


הגדרות 1. בחוק זה –
''חוק יישום תכנית ההתנתקות'' - חוק יישום תכנית ההתנתקות, התשס''ה-‏2005 ;
''מינהלת סל''ע'' – מינהלה כמשמעותה בסעיף 4 לחוק יישום תכנית ההתנתקות;
''הרשות הציונית'' – כהגדרתה בחוק להארכת תוקפן של תקנות-שעת-חירום (יהודה והשומרון וחבל עזה – שיפוט בעבירות ועזרה משפטית), התשל''ח-‏1977 .
פינוי היישוב הערבי בחברון 1. (א) מדינת ישראל תפנה את העיר חברון ואת כל המתקנים הציבוריים הקבועים בה, כמפורט במפה המצורפת בתוספת לחוק זה עד ליום י''ז באב התשס''ז (1 באוגוסט 2007); עם השלמת הפינוי, לא תיוותר בחברון נוכחות קבועה של ערבים או של כוחות ביטחון של הרשות הפלסטינית;

(ב) מדינת ישראל תפרק ותפנה את כל המתקנים והתשתיות הציבוריות שבשימוש הערבים שבחברון;
(ג) מדינת ישראל תסייע, יחד עם הקהילה הבינלאומית, בשיקום התשתית העירונית של האזור המפונה במקום אחר שיועד לכך;
(ד) ממשלת ישראל תתאם עם הרשות הפלסטינית את כל הענינים הקשורים בפינוי הישוב הערבי מחברון; לא הושג תיאום כאמור, לא יהיה בכך כדי לפגוע בביצוע הפינוי על פי הקווים המנחים שבחוק זה.
נכסים ותשתיות 2. (א) כל נכסי דלא ניידי ששימשו את האזרחים הערבים יעברו לידי מדינת ישראל;
(ב) התשתיות ששימשו את האזרחים הערבים, לרבות תשתיות המים, החשמל, הביוב והתקשורת, יוותרו על כנם לטובת שימושם של הישראלים.
פיצויים 3. (א) תושבי חברון הערבים יהיו זכאים לפיצויים ולסיוע בהתיישבות במקום חדש, לפי הוראות חוק יישום תכנית ההתנתקות, בשינויים המחויבים;
(ב) תפקידיה וסמכויותיה של מינהלת סל''ע יחולו גם לגבי מפוני היישוב הערבי בחברון, בשינויים המחוייבים;
(ג) הוראות סעיף קטן (א) לא יחולו על מי שמתגורר בחברון שלא כדין, או שביתו נבנה ללא היתר, ועל מי שהחל לגור בחברון אחרי יום ב' בניסן התשס''ז (21 במרץ 2007).
פיצויים ליהודים 4. יהודים שנפגעו ברכושם או בגופם משהות הפתח והחמאס והמתיישבים ערבים בחברון יוכלו לתבוע פיצויים ממדינת ישראל, בכפוף לחוקים ולסדרי הדין הישראלים, לרבות הוראות בדבר התיישנות.
ביצוע ותקנות 5. ראש הממשלה ממונה על ביצוע חוק זה והוא רשאי להתקין תקנות לביצועו.

----

דווקא רעיון טוף
_new_ הוספת תגובהאמיץ וחכם האלדד הזה
שלולית של חורף (יום שני, 11/02/2008 שעה 21:22) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

הבא ונברך אותו בשם כל הפורום:
''עלה והצלח!''
_new_ הוספת תגובהערבי הוא לא עץ! אפשר להזיז אותו
יחזקאל ,הרצליה (יום שני, 11/02/2008 שעה 21:31) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אפשר להזיז ערבים.

הערבים הפלסטינים הם עם נודד.

מיליארד שקל נשלם להם.עבור החירבות,והאוהלים שלהם.

ויאללה ביי .אחמדים סעו לכם מכאן.
_new_ הוספת תגובההדרך הטובה ביותר להזיז אותם
שלולית של חורף (יום שני, 11/02/2008 שעה 21:42)
בתשובה ליחזקאל ,הרצליה
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

זה לתת להם עיזה ולגיד לעיזה שתלך לירדן.בסוף היום
הם בטח כבר יגיעו לאירביד
_new_ הוספת תגובהערבי הוא לא עץ! אפשר להזיז אותו
ע.צופיה (יום שני, 11/02/2008 שעה 21:44)
בתשובה ליחזקאל ,הרצליה
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

יש שייך מסעודיה שמוכן לשלם לכל יהודי שיעביר אליו את רכושו ויהגר-‏1מ$!!!
אתה לוקח?
יאללה ביי יורמים סעו לכם מכאן.
_new_ הוספת תגובהבינתיים שמעתי שהמשמאלנים מובילים בירידה מהארץ
שלולית של חורף (יום רביעי, 13/02/2008 שעה 18:43)
בתשובה לע.צופיה
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

גם בלי כסף סעודי, די, די.

לגבי הימנמנים, אתה סתם מנפיח, פיח , פיח
הנחה ואנחה פלצנית, נית נית
ולא מוכחת, חת, חת.
אני מציע שתפנה לסעודים, דים, דים
ותבדוק איתם את העניין, ין, ין
קודם שאתה מציע לימנמנים, נים, נים
הצעות מגונות נחמדות כל כ''ך, כ''ך, כ''ך.

בינתיים לך לסן פרנציסקו על המים, מים, מים
שיר ליורד השמאלני, ני, ני.
אולי תעשה טובה אם תצטרף לז. פורסטר, טר, טר.
_new_ הוספת תגובהיהודי הוא לא עץ! אפשר להזיז אותו
יוסלה  (יום שלישי, 12/02/2008 שעה 1:33)
בתשובה ליחזקאל ,הרצליה
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

ובגירסת קול הרעם לאירוויזיון, זה הולך ככה:

אפשר להזיז יהודים.
היהודים הישראלים הם עם נודד.
עשרה מיליארד שקל נשלם להם עבור
הפנטהאוזים וגגות הרעפים שלהם.
וצאתכם לשלום. יהודונים סעו לכם מכאן.
_new_ הוספת תגובהבאירוויזיון: הורה הורה, קצת קדימה הופס אחורה
סתם אחד (יום שלישי, 12/02/2008 שעה 3:35)
בתשובה ליוסלה 
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

ישבן שמן איך לא נישמורה
אבל ניפולה אל הג'ורה,
_new_ הוספת תגובהבאירוויזיון: הורה הורה, קצת קדימה הופס אחורה
סתם אחד (יום שלישי, 12/02/2008 שעה 3:40)
בתשובה לסתם אחד
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

גזול ניגזול ליסטים היינו
את פלסטין במחול עיוועים חיללנו
אבוי, ייתמו הריקודים
כצאן שדים ניפול שדודים
_new_ הוספת תגובהליוסל'ה: אירוויזיון, יזהר חוקן שר הפעם: הורה תעצומות (דיס פואה)
מיכאל שרון (יום חמישי, 14/02/2008 שעה 1:00)
בתשובה ליוסלה 
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

איסראל - דיס פואה.

הורה תעצומות

הוֹרָהּ הוֹרָהּ, קְצָת קָדִימָה הוֹפְּס אָחוֹרָה

יַשְׁבָן שָׁמֵן אֵיךְ לֹא נִישְׁמוֹרַה

אֲבָל נִיפוֹלַה אֶל הַגּ'וֹרָה,

גָּזוֹל-נִיגְזוֹל לִסְטִים הָיִינוּ

פּוּר-דָּם בְּפָלַשְׂתִּין קָנִינוּ

בִּפְלֶשֶׁת מְחוֹל עִוְעִים חָוִינוּ

אֲבוֹי, יִתְמוּ הָרִקּוּדִים

כְּצֹאן שֵׁדִים נִפֹּל שְׁדוּדִים
_new_ הוספת תגובהאיכסה, לא להכניס לפֶה
ילד רע (יום שישי, 15/02/2008 שעה 6:42)
בתשובה למיכאל שרון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

_new_ הוספת תגובהגם ערבי הוא לא עץ! אפשר להזיז אותו
שלולית של חורף (יום ראשון, 17/02/2008 שעה 17:44)
בתשובה ליוסלה 
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

ובגירסת קול השלום לאירוויזיון, זה הולך ככה:

אפשר להזיז ערבים.
הערבים הפלסטינים הם עם נודד.
עשרה מיליארד שקל נשלם להם עבור
הפנטהאוזים וגגות הבלטה שלהם.
וצאתכם לשלום. ערבושים סעו לכם מכאן.

אללהו עכבר גדול !!!!
_new_ הוספת תגובהגם ערבי הוא לא עץ! אפשר להזיז אותו
יוסלה  (יום ראשון, 17/02/2008 שעה 18:42)
בתשובה לשלולית של חורף
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

''ערבי הוא לא עץ! אפשר להזיז אותו
יחזקאל ,הרצליה (יום שני, 11/02/2008 שעה 21:31)

אפשר להזיז ערבים.

הערבים הפלסטינים הם עם נודד.

מיליארד שקל נשלם להם.עבור החירבות,והאוהלים שלהם.

ויאללה ביי .אחמדים סעו לכם מכאן.''
_new_ הוספת תגובהזה סיר יפה
סתם אחד (יום שישי, 22/02/2008 שעה 0:55)
בתשובה ליוסלה 
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

_new_ הוספת תגובהמספיק עם השטויות. במילא תחזרו לגבולות
סתם אחד (יום שלישי, 12/02/2008 שעה 0:39) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

הקו הירוק. ככל שאתם מיישבים יותר, כך יהיה פחות פיצויים לתת למשפחה. אליצור, בליכוד סולדים מכם, בשם מי אתה מדבר? חזור למקצוע שלך, ראשך התנפח, מפעילות בתנועה שיש לה כמה מאות חברים.
_new_ הוספת תגובהיש בישראל בערך חצי מיליון בעלי זכות הצבעה נחשבים שקולים ומתונים
אריה עירן (יום שלישי, 12/02/2008 שעה 8:02)
בתשובה לסתם אחד
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

בלי הבנה של תהליכים מדיניים . כולל אישתי . גוש זה מצביע עבור דש אחר כך עבור מפלגת המרכז , אחרכך לטומי לפיד , אחרכך לקדימה .
הצנטרום של הפאיילה .
אנשים ללא דרך מדינית , שלא רוצים ''להיות קיצוניים'' , שמתגלחים ומתרחצים ולבושים נאה . שסולדים מכל רעיון אחר מזה המוכר להם . שלא רוצים את אבנרי ולא את מרזל . ששונאים את נטורי כארתא ואת הערבים יחד .
הצנטרום של הפאיילה .
אנשים שתמכו בלואי ה16 ואחר כך במהפכנים , אחר כך בשלטון הטרור הצרפתי , אחר כך הנפוליאון , אחר כך בלואי 18 , אחר כך בנפוליאון 3 . אחר כך בקלמנסו , אחר כך בוישי , אחר כך בדה גול .
הצנטרום של הפאיילה .
והם נמצאים גם אצלנו . הצנטרום של הפאיילה . אבנרי איש ישר שתומך בפלסטינים . מרזל איש ישר שתומך בסילוק הערבים . הצפונבונים הם אופורטוניסטים אגוצנטרים חסרי דיעה עצמאית ופוחדים משינןויים .
הצנטרום של הפאיילה .
_new_ הוספת תגובהיש בישראל בערך חצי מיליון בעלי זכות הצבעה נחשבים שקולים ומתונים
ע.צופיה (יום שלישי, 12/02/2008 שעה 8:05)
בתשובה לאריה עירן
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

ומה רע הזה?
_new_ הוספת תגובהיש בישראל בערך חצי מיליון בעלי זכות הצבעה הם מתנדנדים וחסרי דעת
אריה עירן (יום שלישי, 12/02/2008 שעה 12:01)
בתשובה לע.צופיה
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

זה רע כמו מטען חופשי בספינה בשעת סערה .
_new_ הוספת תגובהמזעזע
משה לופינסקי (יום שלישי, 18/03/2008 שעה 10:19) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

לגבי אלדד אין ספקות.
האיש בהחלט מקיים את הגדרת היודאונאצי כפי שנוסחה ע''י פרופסור ישעיהו ליבוביץ זצ''ל.
_new_ הוספת תגובה
חפש בתגובות שבדיון זה:     חיפוש מתקדם...

חזרה לפורוםהדפסה עם תגובותתגובה למאמר


מערכת פא"צ אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי