פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
הבחירות בליכוד
בצלאל פאר (יום שני, 18/02/2019 שעה 0:09) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

הבחירות בליכוד הן דמוקרטיה במיטבה. טיבעי שיהיו קבוצות שיחתרו להתקדם במעלה המיקום ברשימה. בריתות היו גם בעבודה וגם במר''צ. גם שם נפלטו כמה ממקומות ריאליים וקודמו אחרים. זה המשחק הפוליטי מקובל. (התקלות בספירת הקולות בבחירות הליכוד היו שוליות ולא פגעו ברשימה, זולת 2 שקודמו מקום או שניים).

ראובן נוקם בנתניהו על רקע מחלוקות בינהם כשהראשון היה יו''ר הכנסת, ובעיקר לאחר שנתניהו תמך בבחירת דליה איציק. מאז ראובן ממשיך מעת לעת להעכיר את האוירה ולפזר הצהרות מחפירות במטרה לפגוע בנתניהו. הוא בעבר גם מיהר והשתלח בציבור כולו לאחר הרצח בכפר דומא, כשאמר ''בני עמי בחרו בדרך הטרור ואיבדו צלם אנוש''.

לא היה מאבק מכוער בליכוד, בטח לא יותר מאשר בעבודה. ביבי תקף את אלשייך כי אלשייך אמר שחדוע לו שחוקרים עקבו אחריו ואספו עליו מידע. לא ביבי אמר את את זה על אלשייך. ואז ביבי דרש מאלשייך לחשוף על מה הוא מבסס את דבריו, https://www.davar1.co.il/109132/ והמפכ''ל/חוקר שב''כ ידוע, נסוג מאישומיו. או לחות שתק. אז מי בדיוק מחריב את החוק והנוהי הסגור. אם אלשייך באמת חשב שאוספים עליו מידע, אז למה הוא לא הנחה את 443 או אפילו את השב''כ לחקור את הנושא, כי אם זה היה נכון, אז זה היה חמור ביותר. אבל משלא חקר, סביר שגם לא היה מה לחקור, כי לא היה. ואם לא היה, למה אמר שהיה?

מינויו של יואב גלנט [לביבי יש גם את עוזי דיין] לשר הקליטה נעשה לאחר שהצטרף לליכוד. המהלך דווקא הותיר טעם טוב בפה. מסתבר שגלנט ונתניהו כבר דיברו על זה מאז אפריל-מאי 2018. לכן זה לא כתוצאה מגנרלים די דוהים אצל גנץ. לכן גם אי אפשר לומר שמינוי לא היה חפוז. תמיהה היא קליטתו המיוחדת של ניסנקורן אצל גנץ, לאחר שחיפש מקומו בעבודה והבין שלא יזכה שם לתמיכה. אחר כך מגעים עם כחלון ובסוף נחת אצל גנץ שבכל זאת עדיין מחפש שותפים אטרקטיביים, ויש לו רק עוד 4 ימים.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי