פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
מצטער, אנחנו מדברים על אותו ביבי?
בצלאל פאר (יום חמישי, 25/01/2018 שעה 20:40) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

מתי כמשפטן תבין שעל בסיס שמועות לא שופטים אדם? על איזו שחיתות פתאום אתה מדבר? על מתנת סיגרים ושמפניה בהיקפים שאפילו אתה לא יכול לנקוב בהם, אלא רק מפי השמועה, ההדלפה והשחתת השיח הציבורי?

אז למה לא התעוררת כששחיתות ברק-הרצוג-אלדד יניב היתה נושא לויכוח, אותו העיתונות חנקה תוך זמן קצר כדי לא לפגוע באגף השמאלי במשחק הפוליטי ולפני בחירות?

היכן היית כשפרקליטות המדינה הקפיאה הליכים נגד שרון מרגע שאברמוביץ' הכריז עליו כאתרוג?

וכך מול אולמרט ועוד כמה פוליטיקאים שמשום מה התקשורת הסבה עינה מהם. לעומת זאת היו מספיק פוליטיקאים מימין שהפרקליטות רמסה ובסוף התברר שהכל היה עורבה פרח או סתם עלילה שנחשפה כשקר, והעיקר למנוע מהם להיכנס לתפקידם המיועד כחוק (רפול, נאמן, קהלני, ריבלין ועוד).

אוירה של שחיתות אינה שחיתות אלא אוירה. ואת האוירה יוצרים תועמלנים מנוסים כמו אלדד יניב שבמו פיו אמר שאילו המשטרה היתה חוקרת את השחיתויות בהן היה מעורב הוא היה נכנס הרבה שנים לכלא. ואותו אחד בא היום להטיף מוסר לאנשי ימין ישרי דרך?

עד היום כולם עשו הפרדה בין תיקי 1000 ו-‏2000 למרות שבשניהם בחלקם ''מככבים''אותם אנשים. למה עשו את ההפרדה מלכתחילה? כדי להגן על ארנון מוזס, כדי ללחוש שהוא לא בסיפור אלא רק נתניהו הוא זה שהציע הצעה כלשהיא. החבר'ה החליטו להגן על מוזס. אלא שכאן בא פרקליט המדינה ומצהיר ששני התיקים חד הם וכל הפבלייה שהמאלנית נזעקת להגן על מוזס. ולמה רומז הדבר? שכל עוד היתה הפרדה חשבו המלעיזים שאפשר לדפוק את נתניה רק בתיק 1000 ולהרוויח בלי להקריב את מוזס ''שלנו''. ועכשיו בא מנדבליט ואומר, אם תובעים את נתניהו אז תובעים גם מוזס. ואם אתם מדינים על מוזס, אז אין מה לתבוע את נתניהו. הרי מוזס הוקלו כמציע שוחד לנתניהו, ונתניהו פעל כדי למשוך אותו בלשון ולהפילו בפח. העוצמה המשפטית בתיק 2000 היא נגד מוזס ולא נגד נתניהו, כפי שהקלטת של נתניהו מראה. אז הלך עליכם. אתם תהיו חייבים להקריב את מוזס תמורת אי וודאות להרשעת נתניהו.

הפגנות הרחוב המוצ''ש הם בושה לאינטליגנציה. הרי אין להן שום משמעות משפטית, והם אינם מייצגים אמת כלשהו, מלבד את עמדותיהם השמאלניות של המפגינים. וגם אם יש כסיל ימני שמשתלב בהן, הוא לא זה שמייצג את הימין. מכאן שההפגנות הם הליך פוליטי ללא קשר לחקירות ולהליך המשפטי.

כי אם יש לזה משמעות משפטית, ההפגנות הן רק הפרעה לאותו הליך. המפגינים רוצים לאיים ולהשפיע על החוקרים, על המשפטנים, על היועמ''ש ועל השופטים, העיקר שיכריעו שנתניהו אשם. והם גם אומרים זאת בשלטיהם - שנתניהו אשם גם אם יוכח אחרת.

אז זה הצדק של הברברים ברוטשילד.

לגבי העיתונות, היא תוקפת את ביבי בצורה חסרת פרופורציות ולאורך יותר מ-‏20 שנים. רוב העלילות וההשמצות שהטיחו בנתניהו ובשרה הוכחו כשקרים, ובמקרים שהתחילה חקירה היא נסגרה. במקרה כזה נכון היה שביבי יתקוף את התקשורת ואת תוקפיו בחזרה, אבל ביבי ברוב השנים כמעט ולא שם על תוקפיו. והינה כשביבי מגיב ומנסה להגן על עצמו, באים נסיכי שמאל ומגנים את ביבי שמעז להגן על עצמו. לזה הם קוראים ''התקפות חדשות לבקרים''.
מוסר כפול של שונאי הביבי!

ויזה מילצ'ן - ממה שנחשף עד כה מילצ'ן היה סייען של המוסד בתקופה מסויימת, בעיקר בסוף שנות ה-‏90 תחילת שנות 2000, אצל מספר ממשלות אפריקאיות. לאור תרומתו הגדולה של מילצ'ן לבטחון ישראל החליט ראש הממשלה לפעול מול הממשל האמריקאי לא בהשגת ויזה שלו לארה''ב אלא בחידושה. אין לזה קשר למתנות, אף על פי שבעקבות זאת הכירו השניים אישית זה את זה ובהחלט מילצ'ן החליט אישית לומר תודה לנתניהו בדרך זו. אין כאן שוב שוחד, אלא מעשה בין שני ידידים ללא טובות מיוחדות. ''ארגזי סיגרים, ארגזי שמפניה ומתנות תכשיטים'' זה תיאור עיתונאי ולא משפטי. אני מניח שהכותב לא יודע בכלל מה ההיקף האמיתי של המתנות ואופן מסירתן.

אבל גם אהוד ברק ואולמרט קיבלו מתנות, כסף מזומן ממילונרים בוינה ובניו יורק, כמו שאלדד יניב, שהיה בלדר של אהוד ברק, מספר. כסף שלא נעשה בו שימוש אח''כ ושלא הוחזר לנותן כלל - אז להיכן הוא בדיוק הלך?

אהוד אולמרט קיבל שעונים יקרי ערך כמתנה, שהם אינם מוצרים מתכלים כמו סיגרים ושמפניה, שאותם היוא יכול גם היום לספסר בהם ולהרוויח הון גדול, ושום חקירה לא נעשתה על זה. שום כתבה חצופה לא נכתבה ב''אידיוט אחרונות'', של העבריין נוני מוזס [שבהיותו בן 14 דרס למוות ילד קטן ברמת גן, ואביו לקח את ההגה אליו וברח מהשטח חזרה לביתו. והילד לא נענש ממש - קיבל חנינת נשיא - וגם לא האבא נוח מוזס, שלמרבה האירונייה כעבור שנים נדרס למוות בעצמו אל מול בניין ''אידיוט אחרונות''].

לצערי, הכותב ממחזר שמועות, עלילות שמתפרסמות לפרקים בעיתונות מגמתית ששונאת ביבי ועל זה הוא בונה קונספציות משפטיות. זה זילות המקצוע ושימוש בו שלא לשמו למען מטרות פוליטיות. כל העיסוק בסיגרים ושמפניה הוא רכילותי, ובא לשמש כחוק של מתנגדי נתניהו בהיעדר כל יכולת אחרת שלהם לפעול נגדו במישור הפוליטי הציבורי. השמאל מרגיש מובס ותולה תקוות גדולות שמערכת המשפט תציל אותם מנתניהו. השלא הובס המגרש הפוליטי וכוחו ההיסטורי נשלל ממנו, ולכן הם נעזרים במנופים חיצוניים - ארגון הקרן לישראל חדשה, מיליארדרים אנטישמים [קרן פורד, אותו פורד שהיה אנטישמי למהדרין] ובמנופים פנימיים - מערכת החקירות והמשפט, גיוס עיתונאים להפצת מידע מגמתי, הפגנות ברחובות.

זה חרב פיפיון, כי אם חלילה תוקם אי פעם ממשלת מרכז-שמאל, הרי שמפגיני ההווה מניחים את היסודות האיתנים שלפיהם הימין יפעל. והימין בישראל חזק מהשמאל.

מי ששתק אצל ברק ואולמרט, אינו רשאי לתוח את פיו אצל נתניהו!!!!
_new_ הוספת תגובהכנראה שלא הבנת
דוד סיון (יום שישי, 26/01/2018 שעה 6:27)
בתשובה לבצלאל פאר
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

א. הנפש של אליעז סולדת...
ב. אליעז מבהיר כי ''לא כל צל הרים הוא הר''. פרוש הדבר שקיימת אפשרות שאין כאן עניין פלילי.

-----

ג. אתה מתלונן על מיחזור שמועות אבל בוחר למחזר שמועות אחרות.
ד. הימין משתמש במנופים חיצוניים כמו ''ישראל היום'', קרן התקווה וכו' וגם ממקורות אנטישמיים.
_new_ הוספת תגובה[•]
בצלאל פאר (יום ראשון, 28/01/2018 שעה 21:14)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

עניתי לאליעז עניינית. בהמשך אשיב להערותיו למטה.

ישראל היום וקרן תקווה הם מנופים פנימיים. הקרן לישראל חדשה, האיחוד האירופאי, קרן פורד והוא''ם הם מקורות חיצוניים.

מקורות אנטישמיים? אין כזה דבר ביחס לקשרים של הימין הישראלי. בכלל הימין לא מקיים מערכת קשרים עם מפלגות או ארגוני ימין קיצוני [רוצה לומר שפגישה של ח''כ או בכיר במפלגת ימין עם איש תנועת ימין קיצוני באירופה, אינה עדות לקשר בין הארגונים האלה. קשר משמעותו הוא רצף החלפת מסרים, תיאומים, ועידות עיתיות משותפות - כמו למשל מפגשים של התנועות הסוציאליסטיות]

לגבי השמאל? יש חלקים באיחוד האירופאי שהם אנטישמים. קרן פורד נבנתה על אנטישמיות. BDS זה אחלה אנטישמי. וכמובן שמאל אמריקאי ששולל את קיומה של ישראל הוא אנטישמי.
_new_ הוספת תגובהלא הגבת עניינית
דוד סיון (יום ראשון, 28/01/2018 שעה 23:51)
בתשובה לבצלאל פאר
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

א. הביטויים כמו 'למה לא התעוררת...' 'היכן היית...' התחילו טענות לא ענייניות ולא קשורות לנושא המאמר.

ב. ''מנופים פנימיים'' או מנופים חיצוניים'' שבאים מחו''ל הם חיצוניים.

ג. כן מקורות אניטשמיים שתומכים בימין הישראלי. אל תיתמם. יש ביניהם שמקיימים יחסים טובים עם ממשלו הימין...

---

הגיע הזמן שתבין שטענות נגד שמאל והשמאל איננה תגובה עניינית לביקורת על התנהלות נתניהו.
_new_ הוספת תגובהלהלן, פאר, עוד טענה לא עניינית שלך
דוד סיון (יום שני, 29/01/2018 שעה 9:32)
בתשובה לבצלאל פאר
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

כתבת: ''מי ששתק אצל ברק ואולמרט, אינו רשאי ל[פ]תוח את פיו אצל נתניהו!!!!''

א. גם אם היתה שתיקה ''... אצל...'' היא לא רלוונטית במקרה של נתניהו, ולכן לא עניינית.

ב. בהחלט לא היתה שתיקה.
_new_ הוספת תגובהלהלן, פאר, עוד טענה לא עניינית שלך
בצלאל פאר (שבת, 10/03/2018 שעה 23:46)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

רלוונטית ועניינית כי היא מוטית פוליטית.
_new_ הוספת תגובהגם הטענה לעיל, פאר, לא עניינית!
דוד סיון (יום ראשון, 11/03/2018 שעה 12:34)
בתשובה לבצלאל פאר
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי