פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
תזכורת
דוד סיון (יום שלישי, 10/07/2012 שעה 19:33) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

רוב החומרים והפרשיות בהן נחקר אולמרט התרחשו לפני הרבה זמן, וגם היו ידועים. אבל עד שאולמרט לא הפך להיות מועמד לראשות הממשלה, נשמר החומר על אש קטנה. והנה מעט אחרי ששרון חלה ואולמרט הפך למועמד הגבירו ''התופרים'' את זעקתם. אני קורא להם ''תופרים'' לא בגלל שהם מבלפים אלא בגלל שהמוטיבציה שלהם היתה להכשיל את סיכוייו במגרש הפוליטי. אני זוכר כמו היום ששמעתי את אחד מה''תופרים'' מצהיר בראיון ברדיו מה מניע אותו (תגובה 149476).

אין לי מושג מה יקרה בהמשך, אבל ברור לי ש''התופרים'' הצליחו לגרום להפסקת כהונה של ראש ממשלה. כעת לאחר כל הצילצולים הם נשארו עם ביצים שבורות בסל.
_new_ הוספת תגובהתזכורת
בצלאל פאר (שבת, 14/07/2012 שעה 18:24)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

החקירה נגד אולמרט נפתחה בטרם מונה לראש הממשלה. החקירה התפתחה ובמהלכה עלו על חשדות נוספים, אחד מהן אומת בהרשעת אולמרט בבית המשפט (חקירה שבכלל החלה אצל מבקר המדינה).

שנית, גם לגבי התיקים עליהם נשפט אולמרט יש התפלגות והם מתייחסים גם לזמן שכיהןכראש עיריית ירושלים וגם אח''כ שהפך לח''כ ולשר.

לכן טענתך אינה נכונה.

אולמרט הורשע בעבירה שדינה עד 3 שנות מאסר.

לומר ש''(הם) נשארו עם ביצים שבורות בסל'' כאשר אולמרט הורשע בתיק אחד זה לעד עצמי שלך, למרות שלא ברור, אפילו לך מי הם ה''הם''. כי אולמרט הורשע, ויש סיכוי כלשהו שהפרקליטות תעתור נגד הכרעת דין בלפחות זיכוי אחד, ואולמרט עצמו ממתין לראות מה יהיה מצבו בתיק 'הולילנד'. אני בטוח שלא היית מוכן להתחלף איתו בתיקים, בודאי בלי הכסף שאולמרט הרוויח בעבורם.

דרך אגב, אולמרט לא חוזר לפוליטיקה, לא בבחירות הקרובות ולדעתי לעולם לא יותר.

לעומת זאת כאשר נתניהו מצליח לנווט את המדינה לקיפאון מדיני חיובי ולפריחה כלכלית בסביבת משבר עולמי, כמה סוכני שמאל עם עיתונים בעלי אינטרס כלכלי, מעלים מן האוב את שרה'לה והעוזרת שלה. סיפור כל כך מופרך, שולי ומיותר, אבל העיקר לנסות ולפגוע בו, לנטרל אותו ולפגוע לכאור בתפקודו. מעניין שזה כל מה שיש להם נגד ביבי, תמיד שרה'לה והעוזרת בכל מיני ורסיות.
_new_ הוספת תגובהתזכורת
דוד סיון (שבת, 14/07/2012 שעה 19:24)
בתשובה לבצלאל פאר
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

חבל שההתבטאות שלך נראית כאילו לא קראת לפני שהגבת.

לכן מה שכתבת בשתי הפסקאות הראשונות מופרך.

לי בהחלט ברור מי הם ה''הם''!
בדיון הקודם הם נקראו ה''תופרים'' (תגובה 149476).
_new_ הוספת תגובהתזכורת
בצלאל פאר (שבת, 14/07/2012 שעה 22:48)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

לא מופרך. מול אולמרט נוהלו כמה תיקי חקירה שאחת הסתעפה לאחרת ורק בחסדי היועמ''ש הקודם נסגרו חלקם, אבל הם היוו בסיס לחקירות חדשות בין היתר על מה שהוא הועמד עכשיו לדין.

לא ברור לך מי הם ה''הם'' וזוהי רק הפרחת אשמה קולקטיבית נגד כל מי שלא רצה לראות את אולמרט בפוליטיקה. ''התופרים'' היא המצאת החייטים שמעיל השלטון של נשוא הערצתם ניפרם. אבל אם היתה קצת הגינות בהתנהגותם הם היו יוצאים להגנת נתניהו ועירובו בפרשיית אישתו ועוזרת הבית, או לחילופין סותמים את הפה והקולמוס שלהם. אבל הללו לא יכולים לבוא היום אחרי שנשוא הערצם הורשע ועומד לפני גזירת הדין, ולגלג עיניים של תמימים ומסכנים.

אולמרט הוא אישיות פלילית, כמו שאתה חשבת ואולי כתבת כשהיה ליכודיניק בכל שס''ה גידיו (למרות שמעולם לא היה אמין ונאמן ותמיד פרש ויצא לתרבות רעה) וגם לאחר ששינה קידומת מדינית לטווס שמאלן, אולי כחלק מהבנתו שבכך יהיה קל לו להתגונן צשלל התיקים ב''נתפרו לו'' באשמתו בלבד. יתכן שבמבחן הכולל צדק אולמרט והיה נכון מבחינתו לרקוד אצל השמאל, כי הוכח במשפט הזה ששם קל יותר להיחלץ מהרשעה גם כשברור שהוא דורש שוחד לעצמו.
_new_ הוספת תגובהתזכורת
דוד סיון (יום ראשון, 15/07/2012 שעה 6:01)
בתשובה לבצלאל פאר
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

בהחלט מופרך. אתה כנראה מתקשה לקרוא בעיון (אני מאד מקווה שזה לא בעיה בהנבת הנקרא). זה ההסבר שלי לכך שאתה מעיר הערות כאלו דברים לא כתובים כאשר הם כתובים. כך בדיוק מגדירים טענות מופרכות. זה גם מזכיר את המושג ''מציאות מדומיינת''.

כדי לסמל את הכשלון אתה מצרף עוד טענה מופרכת: ''לא ברור לך...'' כהרגלך!!

קצת צניעות וענווה לא היו מזיקות לך.
_new_ הוספת תגובהתזכורת
בצלאל פאר (יום ראשון, 22/07/2012 שעה 15:54)
בתשובה לדוד סיון
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

חלילה, דברי אמינים בהחלט.
_new_ הוספת תגובהדבריך מופרכים
דוד סיון (יום ראשון, 22/07/2012 שעה 20:49)
בתשובה לבצלאל פאר
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי