פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
שלילת זכות כניסה למדינה היא אמצעי מקובל של דמוקרטיות להגנה עצמית
איתן אדיר (יום שני, 17/05/2010 שעה 10:56) הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

קחו למשל את בריטניה. ספר משוללי הכניסה אליה כולל כ-‏2000 אנשים פרטיים וחברי ארגונים ידועים ממגוון פוליטי שונה ומנוגד.

בתוך הרשימה כלולים מטיפים אסלאמיים ומטיפים הומופוביים, גזענים לבנים, אנטישמים ידועים, טרוריסטים ערבים, אוואנגליסטים אנטי-הומואים, פושעים ידועים גם לאחר שריצו את עונשם. לבריטים יש רשימה קבועה שכולל כאמור כ-‏2000 שמות ורשימה זמנית לפרקי זמן קצובים שבם הבריטים שוקלים שוב את הרלוונטיות של המשך ההחרמה. אחד שהיה כלול ברשימה הזאת הוא המדינאי ההולנדי הימני שמטיף בחרון נגד האסלאם המיליטנטי שכובש את אירופה מתחת לפני השטח. מסתבר שהרב כהנא עדיין רשום ברשימת האסורים. עוד מנועי כניסה לבריטניה הם סמיר קונטאר, נאצר ג'וואד מיליטאנט קשמירי שלוחם נגד הודו, אניר צידקי מנהיג אסלאמי מיליטנטי בפקיסטאן, משפחת פֶלְפ האוונגליסטית שלוחמת נגד הנצרות האחרת, נגד קיומה של ארה''ב, נגד הומואים ונגד היהודים, דון בלאק מנהיג אחד מהאגפים של ה-ק.ק.ק שהקים את האתר www.stormfront.com, עבדאללה קדרי אל-אהדאל תומך בטרור בדרשותיו במסגד, מייקל ווינר http://news.bbc.co.uk/2/hi/talking_point/8033719.stm המוכר כמייקל סאוואג' איש רדיו קונסרבטיבי שכינה פעם את הקוראן ''ספר שנאה'' ושאמר פעם שילדים אוטיסטים ''נולדים לאנשים שאין להם שכל להוציא את הצינור שניה לפני שהוא פולט זרע''. וגם וואגדי גונאיים, סופר אסלאמי שקורא לג'יהאד נגד יהודים ונזרק ב-‏2004 מארה''ב, יוניס אל אסטאל מטיף חמאס וחבר בפרלמנט של עזה שאמר פעם ש''יהודים הם צאצאי קופים וחזירים'', עבאללה אל מוסא סופר יליד ארה''ב שהתאסלם שהאשים את היהודים ב-‏911, מייקל גוזובסקי איש כהנא שכניסתו אסורה גם לארה''ב וכמובן ח''כ משה פייגלין http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_individuals_ban... ועוד רבים אחרים ורעים.

.
_new_ הוספת תגובהשלילת זכות כניסה למדינה היא אמצעי מקובל של דמוקרטיות להגנה עצמית
איתן אדיר (יום שני, 17/05/2010 שעה 11:02)
בתשובה לאיתן אדיר
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

ארה''ב שוללת כניסת זרים לשיטחה ולו רק מטעם שהיא חושדת בהם שאין בכוונת לשוב לארצם. הישראלים מכירים זאת טוב מאוד, כשגרירות ארה''ב בישראל שוללת ויזה לארה''ב לכ-‏5% מהפונים אליה בלי שהיא מנמקת את הסיבה בכלל. מוכרים טיעונים פורמליים שארה''ב אינה מאשרת כניסת מי שנולדו במדינות אסלאמיות ולכן אנשים שנולדו במדינות ערב מנועי כניסה כמעט אוטומטית, אלא אם הם יוצאים לארה''ב בשליחות חברה או מוסד רישמי כלשהו. לא צריך להזכיר שמאותן מדינות ממש לעיתים האמריקאים נוהגות פתיחות גבוהה יותר במתן אשרות כניסה לארה''ב.
בכל מקרה לאזר זר שנמנעה ממנו ויזה לארה''ב אין זכות ערעור בבית משפט אמריקאי. רק אם יש לו כסף טוב הוא יכול להפעיל עו''ד אמריקאי שיעתור לבית משפט פדראלי. ההצלחה לא ממש מובטחת.
_new_ הוספת תגובהכל מדינה נורמלית מגנה על עצמה
חוק שימור האלרגיה (יום שני, 17/05/2010 שעה 14:08)
בתשובה לאיתן אדיר
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

וישראל היא מדינה נורמלית, בכל זאת.

אני רק לא מבין למה ישראל לא תוקפת את הבנדיט הזה באמצעות תומכיה ברחבי העולם. ראוי לפרסם את מהותו של הברנש הזה ולהבין עד כמה הוא מסוכן לעולם שפוי ובריא.
_new_ הוספת תגובהכל מדינה נורמלית מגנה על עצמה
איתן אדיר (שבת, 22/05/2010 שעה 9:56)
בתשובה לחוק שימור האלרגיה
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

ישראל תמיד הזניחה את ההסברה, וכשאחד ממנהיגיה כבר מנסה לומר, להסביר, לתרץ, לנמק, להתנצל במשהוא אז כל המלעיזים עלינו מתנפלים עליו באשמה שהוא מפיץ תעמולה.

זוהי דרכם של התועמלנים, המניפולטיבים, הקונספירטיבים שמרימים ראש יותר ויותר בשנים האחרונות. ישראל לא ערוכה להתמודד מול מלחמת התעמולה הפלסטינית והאנטישמית ולכן הם מנצחים והיא מאבדת תמיכה בעולם.
_new_ הוספת תגובהכל מדינה נורמלית מגנה על עצמה
חוק שימור האלרגיה (שבת, 22/05/2010 שעה 10:01)
בתשובה לאיתן אדיר
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

מה הבעיה להוציא פאקשאוויל שנג החומסקי חומס-האמת הזה כדי לחשוף את פרצופו לציבור?

הרי כל היהודונים האנטישמיים האלה מוצאם האידיאולוגי דומה. אצל כל אחד יש את הרגע המכונן כשווירוס הקומוניזם פגע בהם. גם לחוסקי היה דוד, אח של אימו, שטחן לא את הראש בקומוניזם כשהיה עוד ילד. אחרי מתקפה כזו קשה לבן אדם להתאושש ולחזור לשפיות.
_new_ הוספת תגובהכל מדינה נורמלית מגנה על עצמה
איתן אדיר (שבת, 22/05/2010 שעה 10:04)
בתשובה לחוק שימור האלרגיה
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

אין בעיה. הבעיה היא שאין מלך היום בישראל ואינני יודע אם יהיה.
_new_ הוספת תגובהכל מדינה נורמלית מגנה על עצמה
חוק שימור האלרגיה (שבת, 22/05/2010 שעה 10:13)
בתשובה לאיתן אדיר
הדפס תגובה/פתילקישור ישיר לתגובה זו

לא צריך 'מלך' בישראל. צריכה להיות מנהיגות אסרטיבית ורחבת אופקים.
_new_ הוספת תגובה
חזרה לפורוםהסיפור המלא
מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.© פורום ארץ הצבי