פורום ארץ הצבי


http://www.faz.co.il/thread?rep=3019
סערה בכוס מים
אריה פרלמן (יום חמישי, 13/06/2002 שעה 10:11)

מפלגת העבודה לא תפרוש מהקואליציה - גם אם יורה שרון לכבוש את עיראק.

ואם תפרוש בכל זאת - אדרבא! הדבר היחיד שמחזיק את המפלגה המוכה הזאת מעל המים הוא מתנת החסד של שרון, אשר ברוב איוולתו מסר ליריביו המרים את השלטון,והפך את עצמו לבובה מפא''יניקית.

אני מודה ומתוודה, שהצבעתם של 26 ח''כים בעד בקמת ועדת חקירה (פרלמנטרית) לתהליך אוסלו ריגשה ועודדה אותי במידה רבה. יושב-ראש הנהלת הקואליציה, ח''כ זאב בוים - תומך בהקמת ועדת חקירה ממלכתית - לא פרלמנטרית - אך לא בעת הזאת, כל עוד המצב הביטחוני רעוע.

יום יבוא - וכל האחראים יועמדו לדין - וטטוהר הארץ מאווירתו העכורה של התהליך ההוא.
אם הדיחו בישראל שר ביטחון ש''לא מנע'' טבח של מאות ערבים בערבים - לא ייחקרו ולא יודחו ולא ייאסרו אלה שגרמו ביודעין לטבח מתמשך של יהודים על-ידי ערבים?

וכמובן: פרס. האיש ההזוי הזה, במקום לקפוץ ממגדל עזריאלי ולגאול אותנו מנוכחותו המזיקה - עוד מעז ברוב חוצפתו להפוך את היוצרות, ולטעון שהפסקת הפשע המתמשך היא עצמה פשע!

ישנו גם נופך אירוני מסויים, מעין ''עורמת ההיסטוריה'': האיש התובע לחקור הקמת ''התנחלויות בלתי-חוקיות'' - תובע בראש ובראשונה לחקור את עצמו - כיוון שבעידודו וביוזמתו, על-אפו ועל חמתו של ''איש השלום'' רבין - הוקמו ההתנחלויות הראשונות, שדווקא לגביהן נטען בקולי-קולות שהיו בלתי-חוקיות וכפו עצמן על הממשלה.

כידוע, אם ישנו דבר הגרוע מרשעות - הרי הוא טיפשות, ושמעון יקירנו מגלם באישיותו השלילית את שתי התכונות הללו גם יחד.

ולסיום, לא לשכוח: ברכות חמות לח''כ אורי אריאל.

מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.