פורום ארץ הצבי


http://www.faz.co.il/thread?rep=177990
מה שעשתה ממשלת ישראל אינה מה שצריך לעשות.
(שבת, 03/10/2020 שעה 10:03)

כידוע ממשלת ישראל הטילה לאחרונה סגר נרחב למדי.
לפי דיווחים שהשר דרעי הנרגש לא סתר, חלקם של חרדים נפגעי הקורונה הוא כ40%. היה מי שהוסיף שאלו חרדים אשכנזים.
אבל הסגר שהוטל כללי ובכל זאת יש דיווחים על מאות אלפי חרדים שמפרים אותו. במיוחד בירושלים, בני ברק, מודיעין, ביתר, ואזורי מגורים אחרים של חרדים.
נציגי פושעים אלה מצביעים על 3000 מפגינים שמפרים את הסגר כהצדקה לעבריינותם.

אל נשכח לרגע שרוב החרדים אינם עובדים ולמרות שהם בערך 12% מהאוכלוסיה הם רק 3% מהתוצר המקומי. הם גם ממעטים לשרת בצבא= בערך 0.1%. כמוכן הם צרכנים של שרותי בריאות אבל מתוך 30.000 רופאים פעילים אין אפילו 100 חרדים בוגרי ישיבות שהם רופאים, אבל כנראה אפילו 10 אין.

החרדים הם סדום ועמורה
וייגש אברהם, ויאמר: האף תספה, צדיק עם-רשע. כד אוליי יש חמישים צדיקים, בתוך העיר; האף תספה ולא-תישא למקום, למען חמישים הצדיקים אשר בקרבה. כה חלילה לך מעשות כדבר הזה, להמית צדיק עם-רשע, והיה כצדיק, כרשע; חלילה לך--השופט כל-הארץ, לא יעשה משפט. כו ויאמר יהוה, אם-אמצא בסדום חמישים צדיקים בתוך העיר--ונשאתי לכל-המקום, בעבורם. כז ויען אברהם, ויאמר: הנה-נא הואלתי לדבר אל-אדוניי, ואנוכי עפר ואפר. כח אוליי יחסרון חמישים הצדיקים, חמישה--התשחית בחמישה, את-כל-העיר; ויאמר, לא אשחית, אם-אמצא שם, ארבעים וחמישה. כט ויוסף עוד לדבר אליו, ויאמר, אוליי יימצאון שם, ארבעים; ויאמר לא אעשה, בעבור הארבעים. ל ויאמר אל-נא ייחר לאדוניי, ואדברה--אוליי יימצאון שם, שלושים; ויאמר לא אעשה, אם-אמצא שם שלושים. לא ויאמר, הנה-נא הואלתי לדבר אל-אדוניי--אוליי יימצאון שם, עשרים; ויאמר לא אשחית, בעבור העשרים. לב ויאמר אל-נא ייחר לאדוניי, ואדברה אך-הפעם--אוליי יימצאון שם, עשרה; ויאמר לא אשחית, בעבור העשרה.

http://www.faz.co.il/thread?rep=178006
מערכת המשפט היא סדום ועמורה
בצלאל פאר (שבת, 03/10/2020 שעה 22:06)
בתשובה לarieeiran@gmail.com

אל תתבלבל בבקשה.

http://www.faz.co.il/thread?rep=178033
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
(יום ראשון, 04/10/2020 שעה 11:24)
בתשובה לבצלאל פאר


מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.