פורום ארץ הצבי


http://www.faz.co.il/thread?rep=177919
אין מתאים מנתניהו היום לכהן כראש הממשלה
בצלאל פאר (יום חמישי, 18/06/2020 שעה 0:30)

הוא ראש ממשלה איכותי ומצליח לתפקד בין כוחות שונים הנאבקים אלה באלה. מה לעשות שיותר מדי הולכי שולל העדיפו להצביע חמפלגה הלא-דמוקרטית ''כחול לבן'' והותירו את נתניהו צחוייב לבנות קואליציה טלאי על טלאי. נתניהו חייב לתפקד במבנה קואליציוני בעייתי, ששותיו הגדולים מחכים לשים לו רגל בפינה [כבר שמענו כמה אידיוטים שימושיים מתבטעים נגד נתניהו]. האמירה שנתניהו לא דואג למדינה כי הוא דואג לעצמו היא טענה מופרכת ואווילית, ואין ספק שאפילו אומריה לא מאמינים לעצמם. הקביעות שלך על רמת החיים וצמיחה לא תואמים לנתונים של מכוני מחקר ואקדמיה. ישראל במצב טוב יחסית לשאר העולם מבחינת יכולתה להתמודד מול הורונה וחזרה למשק פעיל ומרוויח. כחצי מהחל''תניקים כבר חזרו לעבוד. היצוא מתאושש, האזרחים מציפים את הכבישים, כלומר, חזרו למציאות של טרום ההסגר. ורק המורים עושים צראות כהרגלם. אז מה בדיוק כל כך גרוע?

http://www.faz.co.il/thread?rep=177922
נתניהו לא מתאים לכהן כראש ממשלה
דוד סיון (יום חמישי, 18/06/2020 שעה 7:29)
בתשובה לבצלאל פאר

א. המציאות היא עדות שנתניהו איננו ראש ממשלה איכותי. פעולותיו סותרות את השקפת עולמו.
ב. רמת החיים בישראל היא בנסיגה מאז שנתניהו מכהן כראש הממשלה (http://www.faz.co.il/story_9162).
ג. המציאות היא עדות שהצהרותיו החוזרות ונשנות (מאז 2003) בעניין דירוגה של ישראל מבחינת רמת החיים הן יותר ויותר אוויר חם של תעמולה.
כמו שמראה התרשים (http://www.faz.co.il/story_8972) דירוג רמת החיים של ישראל לא מתקרבת לממוצע של ה-OECD ולשל המדינות שמדורגות מעל ישראל...

-----

הבטחותיו של נתניהו מאד מאד לא מציאותיות לכן איננו מתאים לכהן כראש הממשלה.

מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.