פורום ארץ הצבי

(נכתב בתשובה לדוד סיון, 10/10/12 8:05)

http://www.faz.co.il/thread?rep=168788
תקציב אחראי?
ע.צופיה (יום רביעי, 10/10/2012 שעה 9:37)
בתשובה לדוד סיון

ניתן תמיד לשים את הדגש על הפסיק שבמשפט. זה אינו מוריד מכבודו וחשיבותו של הפסיק אלא רק מורה על נקודת השקפתו של מי שם את הדגש.
אני, דוקא, חושב שנתניהו גילה אחריות ציבורית ממדרגה ראשונה בכך שלא כפה תקציב יוצא דופן על הממשלה הבאה שהרי ממילא יהיו בחירות בעוד שנה והשפעת התקציב הצפוי יהיה בעלת השפעה על שנים מספר קדימה ולא שנה אחת בלבד. אך, כמו כל בדלי העיתונאים, גם אתה מחפש את הרכילות במקום את המציאות.
אם נוספות 300,000 מקומות עבודה חדשים ועוד כמות שאיני יודע מהי של מקומות עבודה קיימים שהתפנו מסיבות אישיות הרי זה בכל לא רע.

http://www.faz.co.il/thread?rep=168790
תקציב אחראי?
דוד סיון (יום רביעי, 10/10/2012 שעה 10:39)
בתשובה לע.צופיה

אינני עוסק ברכילות ולכן הטענה בוטה וחסרת שחר. לכן גם הנימוקים שלך לטענה הזאת חסרי שחר.

כתבתי במפורש ''זה טוב שנוצרים מקומות עבודה אבל הנתון שעליו מתפארים ראש הממשלה ושר האוצר הוא נמוך מידי''. זה הרבה יותר חיובי מטענתך ש''זה בכלל לא רע''.

לגופו של עניין שטייניץ ונתניהו לא מפסיקים להתפאר מהנתון הזה. עובדתית, על פי הנתונים, אין כאן סיבה להתפאר. בודאי שאין כאן סיבה לחזור על כך כפי ששניהם עשו עד היום.

לצערי אתה חושב שמדיניות הקיצוצים של ממשלת ישראל, לפני מס' שבועות, היתה במקום ובזמן המתאים. זכותך! מאחר ואני עוקב אחרי המציאות בעיקר דרך הנתונים, אני חושב שזו טעות ושלא מדובר באחריות תקציבית.

כפי שמשתמע ממה שכתבתי לא מדובר באחריות ציבורית אלא באינטרס לשרוד פוליטית. העובדות שהצגתי ושאתה גם מכיר הן עדות תומכת לכך.

מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.