פורום ארץ הצבי

(נכתב בתשובה ליוסלה, 13/12/07 5:37)

http://www.faz.co.il/thread?rep=109116
עובדה לספקן המגוחך משהו
סתם עוד אחד (יום שני, 17/12/2007 שעה 15:55)
בתשובה ליוסלה

האירוע שאתה מצטט מהארץ הוא זה שבדיוק מצביע על אופי הסכסוך בין היהודים והערבים על שטח. הערבים פלשו לשטח כפר אחיה, דבר שנמנעת מלצטט אותו. הם לא גזמו, כרתו ודפקו את 'הזיתים של הערבים' כי הזיתים האלה ניטעו או גדלו על אדמות אחיה. הממשל הצבאי ביקש להחזיר כדי למנוע מריבה יותר גדולה והמתנחלים נענו כי זה עדיין השטח שלהם.

אין כל קשר בין האירוע הזה שקרה בכלל בקיץ לבין הכריתות הדירוגיות והסידרתיות שמתרחשות כל שנה באותו מועד - מיד
לאחר סיום מסיק הזיתים !!!!!!! אז אם המתנחלים הם שעושים את מה שאתה טוען שהם עושים, למה לעשות את זה שוב ושוב דווקא אחרי תום מסיק הזיתים? למה לא לכרות, לשרוף ולהרוס להם את הזיתים בפברואר, אפריל, יוני ואוגוסט? הרי בתקופות האלה השמירה שם חלשה יותר. למה המתנחלים צריכים להתחשב בערבים ולתת להם קודם למסוק זיתים?

למה אתה דורש להרשיע את המתנחלים לפני משפט? ולא רק לפני משפט, אלא לפני שבכלל תפסו את מי שפוגע או לא פוגע בזיתים? אתה מראה לנו שאתה רוצה להרשיע את המתנחלים רק בגלל הצבע הפוליטי שלהם. אתה בונה קונספציות על חלומות ואשליות, על סיפורים שינעמו לך וישחירו לכאורה את האחר. זה טוב לפוליטיקה שלך, אבל בכלל לא מתאים למדינה שפויה, מדינת חוק ומדינה שפועלת רק לפי העובדות. אם אתה נשען על הצהרות פקידים, אז אתה ראוי להיות פקיד אבל לא קובע מהי האמת וכיצד נכון לנהוג. ועוד פחות מזה האו''ם יודע. שהרי אנחנו יודעים מי ''מדווח'' לאו''ם - ערבים, ערבים ומשתפי פעולה עם ערבים, אנשים כמו 'יוסלה'. אתם מעבירים את השקר במערבולת בינכם עם מספר שחקנים כמו במשחק כדורגל ובמהירות כמו במשחק כדורסל.

אז מה הפלא שאותו קוד רשום על כל הידיעות ש'מחזקות' את דעתך? למה ליפול מראש למלכודת ולמערבולת השקר שלכם?

מערכת פורום ארץ הצבי אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.