פורום ארץ הצבי

http://www.faz.co.il/story_8839

שלושה מכתבים ששלחתי
סמרטוט אדום / גדעון ספירו (יום ראשון, 27/05/2018 שעה 10:00)


שלושה מכתבים ששלחתי

גדעון ספירולכבוד
דניאל טפרברג
שופט בית משפט מחוזי
רחוב צלאח א דין
ירושלים

לכבוד
עדי במביליה איינשטיין
שופטת בית משפט השלום
קריית רבין
נצרת עלית

שניכם חטאתם בפשיעה שיפוטית. אתה מר טפרברג גזרת ב-‏25 באפריל 2018, 9 חודשי מאסר על שוטר ממשטרת הכיבוש שהרג באש חיה את הנער הפלסטיני נדים נבארה בן 17 מביתניא. הנער לא היה חמוש ולא היווה סכנה לאיש.

את, הגברת במביליה, הרשעת ב-‏4 במאי 2018 את המשוררת הפלסטינית בעלת אזרחות ישראלית דארין טאטור ''בהסתה לטרור'' בגין שיר שכתבה נגד הכיבוש.

מנקודת מבטו של שוחר זכויות אדם, הפסיקה של שניכם שייכת לקטגוריה של נבלה שיפוטית. ניתנה לכם הזדמנות פז לכתוב פסקי דין נאורים הנשענים על יסודות של שפיטה דמוקרטית. רשום לפניך אדון טפרברג, זכותו של נער פלסטיני לחיים היא אוניברסלית והמקפד זכות זו ראוי שייענש בחומרה במקום עונש מגוחך המתאים לעבירה שולית.

רשמי לפניך, גברת במביליה, חופש הביטוי הוא זכות חוקתית, תפקידך להגן על זכות זו, בוודאי כשמדובר במשוררת המוחה על עוולות הכיבוש.
זכרי שאת נושאת שם מחייב של אדם שהוא שם דבר בתחום ההגנה על זכויות אדם דמוקרטיה ופציפיזם, הוא היגר מגרמניה, בין השאר, בגלל פסקי דין כשלך. על תזהמי אותו.
שניכם נכשלתם בהגנה על הדמוקרטיה. הכרעותיכם
רוויות בהתקרנפות. במקום להיות מגדלור אזרחי של צדק ותבונה העדפתם את גלימת השופט הטרוריסט של בית הדין הצבאי.


לכבוד
רב אלוף גדי איזנקוט
הרמטכ''ל
הקריה, תל אביב

הנני בעל מניה בחברה הקרויה ישראל חופשית ודמוקרטית. באסיפת בעלי המניות האחרונה הועלתה הצעה לפעול להעמדתך לדין בבית המשפט הבינלאומי לפושעי מלחמה בהאג בגין טבח אוכלוסיה אזרחית בעזה, רוצה לומר, חיילים המשרתים תחת פיקודך ירו בהנחייתך תחמושת חיה על אזרחים מפגינים לא חמושים שגרמו למותם של עשרות ופציעתם של אלפים שרבים מהם יישארו נכים לכל ימי חייהם.

עוד הוחלט באותה אסיפה מדומיינת שעד סיום ההליכים הבירוקרטים הכרוכים בהסגרתך לבית הדין בהאג, תיעצר בכלא הצבאי בו עצורה עתה סרבנית הכיבוש איילת ברכפלד שכל חטאה, סירוב להרוג בני אדם ולשלוט עליהם באלימות חמושה. היא תשוחרר ואתה תיכלא במקומה.
מכתב זה הוא פרי תעתועי רוחי אבל משקף את מצב העניינים הרצוי כשברקע מתנגנת לה המנגינה של השורה הראשונה של האינטרנציונל ''קום התנערה עם חלכה עם עבדים ומזי רעב''.
מערכת פא"צ אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.