פורום ארץ הצבי Enter the forum
Articles
Discussions
About FAZ
FAZ people
columns
Links
Previous page
Bulletine Board

SearchFeedbackAdd to Favorites
RSS Feed
מה זה?
זר פרחים
סמרטוט אדום / גדעון ספירו (יום ראשון, 30/04/2017 שעה 7:00)


זר פרחים

גדעון ספירו



זר פרחים לשר החוץ הגרמני זיגמר גבריאל, שלא נכנע לאולטימטום של נתניהו, ופגש את נציגי ''בצלם'' ו''שוברים שתיקה'', הנמנים עם ישראל הנאורה - שלצערי הולכת ומצטמקת.

שוחרי עולם ללא נשק גרעיני, מצפים שגבריאל יעשה עוד צעד ''קטן'' אחד, ויבטל את תמיכתו במכירת צוללות גרעיניות תוצרת גרמניה לישראל. השמדה אחת מספיקה, לא צריך להוסיף עליה עוד.


מופע הצביעות

יום הזיכרון לשואה התקיים השנה בצל 50 שנות כיבוש. בטקס המרכזי, שהתקיים ב''יד ושם'', ניצבה על הבמה כיתת צנחנים מצבא הכיבוש והאפרטהייד. בתפילת אל מלא רחמים, שחוברה לרגל יום השואה, נאמר שששת המיליונים מתו על ''קידוש השם''. זהו חלק מתהליך ההדתה שעובר על ישראל. ששת המיליונים לא מתו על קידוש השם, אלא הם נרצחו ע''י משטר עריצות גזעני ששלט בגרמניה הנאצית.
ממשלת ישראל אומרת ''לא עוד'', אבל איננה מתכוונת למיגור הגזענות, שהרי ישראל היא כיום המדינה הגזענית ביותר בגלובוס; כוונתה לא עוד גזענות כנגד יהודים. אבל הגויים יכולים להשמיד איש את רעהו בסיוע חימוש ישראלי.

רמטכ''ל העומד בראש מנגנון דיכוי דורסני אכזרי וגזעני, שניצב בשערי אושוויץ, בראש מה שמכונה ''מצעד החיים'', מחלל את זכר השואה וקורבנותיה.


להלן מכתב ששלחתי לשופט ביהמ''ש העליון ניל הנדל

27.4.2017
לכבוד
ניל הנדל
שופט בית המשפט העליון
ירושלים

אתה כתבת את פסק הדין בהסכמת חבריך להרכב מרים נאור ואליקים רובינשטיין, הדוחה את עתירתו של מרדכי ואנונו (העשירית במספר) להסרת המגבלות המוטלות עליו (בג''ץ 5113/15).

היתה לך הזדמנות לנהוג כשופט עצמאי ולהסיר את המגבלות על מרדכי ואנונו, כמחווה של צדק מאוחר לקראת חג החירות - פסח 2017.

לצערי נכשלת כישלון מביש והעדפת להיכנס למחילת השפנים של קודמיך, הנוהגים כבובות שעווה של השב''כ. אתה חוזר כתוכי על סיפורי הבדים של השב''כ, כאילו נשקפת סכנה ביטחונית ממרדכי ואנונו. צריך להיות שוטה מוחלט על מנת להאמין שלאחר 30 שנות היעדרות מהכור, וגילוי כל המידע שהיה לו לסאנדיי טיימס הלונדוני, הוא מחזיק בידו מידע סודי שלא ידוע כבר מזה זמן רב לציבור הרחב.

אתה וחבריך שמים ללעג את המילה צדק. במקום לשפוט משפט צדק, אתם פועלים ככנופיה מאפיוזית המתעללת במרדכי ואנונו, כאשר ראשי השב''כ והמלמ''ב משמשים כמנהיגי הכנופיה. שופטים הנוהגים כפושעים, הם תופעה מוכרת במשטרי עריצות. בימים אלה, כשמציינים את יום השואה, היסטוריה הייתה נראית אחרת אילו בבג''ץ הגרמני בשנות ה-‏30, היו יושבים שופטים בעלי מצפון הומאניסטי, ולא משתפי פעולה עם הרוע.

כאזרח בעל תודעה דמוקרטית, מילא ואנונו את חובתו האזרחית ... הוֹכֵחַ תּוֹכִיחַ אֶת עֲמִיתֶךָ...(ויקרא י''ט, יז). הוא זכה להוקרה בינלאומית והוא חתנם של פרסי שלום, בהם הנובל האלטרנטיבי, פרס השלום הדני ופרס השלום על שם ג'ון לנון. שמו מופיע תדיר ברשימת המועמדים לפרס נובל לשלום. חשיבות פעילותו למען עולם חופשי מנשק גרעיני מתבלטת בימים אלו של חרדה בינלאומית ממלחמת עולם שלישית, כאשר ידיים בעייתיות אוחזות בנשק גרעיני. במקום להעלות את ואנונו על נס, אתם משיתים עליו עינוי דין, פוגעים בזכותו הטבעית לחירות ולקיום חיי משפחה עם בת זוגו האצילה ועל כך אני מקווה תיתנו את הדין.

בבוז הראוי,
גדעון ספירו


משאל-עם בטורקיה

מזל טוב, יש לנו סולטאן חדש. ברוב דחוק החליט העם הטורקי לוותר על הדמוקרטיה ולהמליך עליו מנהיג בעל נטיות רודניות. המשאל אופיין בנתונים המוכרים מארצות אחרות: אוכלוסייה כפרית פחות משכילה ויותר ענייה - בחרה בסולטאן, ואילו תושבי הערים הגדולות, איסטנבול, איזמיר ואנקרה, שם מתרכזת אוכלוסיית המעמד הבינוני - היותר משכילה - דחתה ברוב מוחץ את החוקה החדשה המעניקה סמכויות דיקטטוריות לארדואן.

תסמונת זו אפיינה גם את הבחירות האחרונות בארה''ב, ואך טבעי בהקשר זה שנשיא ארה''ב דונלנד טראמפ היה המנהיג הראשון בעולם המערבי שברך את ארדואן על נצחונו.

אני מנחש שנתניהו, כשהוא חוזר הביתה מעמל היום, מוריד את העניבה, כוסית שמפניה ורודה בידי אשתו וענני סיגר ריחני באוויר, הוא מפנטז באוזניה על תכניתו להפוך את ישראל למלוכה. משאל עם יאשר זאת ללא בעיות, זולת שמאל ליברלי הולך ופוחת.
יום אחד נקום לצלילי הכתרתו של המלך נתניהו הראשון. מאחר ומלוכה עוברת בירושה נקבל בעסקת חבילה שני נסיכים. סמכויות המלך מפורטות בספר תורת המלך.




חזרה לפורום

הצגת המאמר בלבד
הדפסת המאמר קפל תגובות פרוש תגובות תגובה למאמר
 
 


  איזה יופי של מאמר  (אלברט שבות)
  זר פרחים לביבי  (בצלאל פאר)
  מופע הצביעות של ספירו  (בצלאל פאר)
  הנבלואנונו  (בצלאל פאר)
  פנטזיה של משאל   (בצלאל פאר) (7 תגובות בפתיל)

חפש בתגובות שבדיון זה:     חיפוש מתקדם...

חזרה לפורוםהדפסה עם תגובותתגובה למאמר


מערכת פא"צ אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים.



© פורום ארץ הצבי